Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 2019.

/ 4 komentarzy / 8 zdjęć


W dniu 24.08.2019r na zbiorniku wodnym „Wodopój” Stowarzyszenie Wędkarskie „OKOŃ” przy współpracy z gminą zorganizowały spławikowe zawody wędkarskie O Puchar Wójta Gminy Kętrzyn – p Pawła Bobrowicza.

W zawodach wzięło udział 17 uczestników, którzy na miejsce wstawili się ok 7,30. Zgodnie z planem losowanie stanowisk odbyło się o godz 8,00 które z ramienia Urzędu Gminy nadzorowała pani Marta Sz.
Wędkarze byli tak złaknieni rywalizacji że niezwłocznie po losowaniu pozajmowali wylosowane stanowiska. Dlatego też zdecydowaliśmy przyśpieszyć zawody i połów ryb rozpoczął się już o godz 8,30. O godz 12,00 rozległ się klakson auta oznajmiający zakończenie połowu ryb, po czym w asyście Wójta i p. Marty rozpoczęło się ważenie i mierzenie złowionych ryb. Punkt 13,00 przy pawilonie Urzędu Gminy odczytano wyniki, zaś Wójt Gminy wręczał nagrody:
I miejsce zajął: Maciej K z wynikiem 3915
II miejsce zajął: Tomasz L z wynikiem 3490
II miejsce zajął: Adam F z wynikiem 2745
Największą rybę złowił Kamil W. z wynikiem 210
Pozostałym uczestnikom wręczono upominki w postaci bonów towarowych.
Po czym wszyscy zostali zaproszeni na wspólnego grilla, Co pozwoliło uzupełnić kalorie jak i płyny. Przy stole panował miła atmosfera sprzyjająca rozmowom na temat wędkarstwa jak i dalszych planów co do działalności stowarzyszenia, Wspólnie ustaliliśmy że dziś rozpoczęliśmy tradycję i co roku będą organizowanie zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy.

Na końcu pragnę podziękować Panu Pawłowi za objęcie patronatem Naszych zawodów, współpracę, wzięcie udziału w imprezie i osobiste wręczenie nagród uczestnikom zawodów.
Oraz Pani Marcie Sz. Za współpracę i czas jaki musiała poświęcić przy organizacji tych zawodów.

Prezes Artur Sadłowski.

 

Informacje dodatkowe

 • Typ zawodów: 
  GRAND PRIX
 • Data/Miesjce zawodów: 
  0000-00-00 / ( » » )
 • Godzina/Miesjce zbiórki: 
  00:00
 • Czas trwania zawodów: 
  od godziny: 00:00 do 00:00
 • Kwatery w pobliżu 
  meteor-turystyka.pl


4.6
Oceń
(5 głosów)

 

Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:wybieram się tam!

Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 2019. - opinie i komentarze

Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
+1
Kto śledzi moją walkę z pseudo działaczami w Okręgu PZW w Olsztynie. Ten wie że tym sposobem zdementowałem ich wszystkie kłamstwa i pomówienia pod moim adresem, i to co zaświadczają ludziom przychodzącym na walne w kołach. /// to jak panie Leszek Rz - wice ZO PZW w Olsztynie. Nic nie robię i nic nie chciałem itd? /// To co panowie Władysław . i Edmundzie M. - członkowie zarządu Koła PZW Miasto Ketrzyn nr 19. dalej będziecie wmawiać że Samorządy Lokalne nie chcą współpracować? Chcą i maja na to środki z tzw "Budżetu Obywatelskiego" I nie tylko zawody można zrobić, ale i infrastrukturę nad naszymi łowiskami, zadbać o stan wód i rybostanu, na pracę z młodzieżą i kulturę. To tylko WY nie chcecie nic robić dla Nas wędkarzy i łowisk!!! Tylko żerować na naszych pieniądzach!! (2019-08-31 19:06)
Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
https://www.facebook.com/gminaketrzyn/posts/2202231079906049 (2019-09-06 10:11)
Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
+1
Jest jeszcze kilka pomysłów. Jak pan Paweł i Pani Marta będą zainteresowani, to może się je zrealizuje w przyszłości. Choć jak był by inny zarząd w Kole PZW Miasto Ketrzyn (byli inni ludzie). Dawno było by to zrobione z pożytkiem dla wędkarzy. (2019-09-06 10:34)
LeonardooLeonardoo
0
Twój pomysł jest jeden, żadna to walka tylko wynurzenia i opowiadania nie wiele mające wspólnego z rzeczywistością. (2021-12-22 18:38)

skomentuj ten artykuł