Zawody wędkarskie Koła Pakosław Orlinek-18.04.10

/ 2 komentarzy / 5 zdjęć


W dniu 18-kwietnia spotkaliśmy się na zawodach wędkarskich o mistrza koła – Orlinek w Pakosławiu. Zawody rozpoczęły się punktualnie o godzinie 6:00 na rzece orli, trwały do godziny 9:00 następnie przejście na zalew i łowienie do godziny 12:00 . Pogoda dopisała było bardzo ciepło wymarzona pogoda na przygodę wędkarską tyko ryby się nie spisały .

W zawodach udział wzięli : Jarczewski Czesław , Hądzlik Tomasz, Płóciennik Henryk,
Płóciennik Paweł, Musielak Marek, Jasiński Antoni, Krysztofiak Augustyn, Augustyniak Marian, Śmigielski Marian, Junior Maćkowiak Patryk.

Zawody wygrał - Czesław Jarczewski
miejsce II - Antoni Jasiński
miejsce III - Tomasz Hądzlik
Po zawodach spotkaliśmy się przy grillu i kiełbasce.
W imieniu koła PZW Orlinek Pakosław dziękuje kolegom wędkarzom za przybycie.

zapraszam wszystkich kolegów koła na zawody wędkarskie .
GRAND PRIX SPINNING 1.MAJA 2010. godz 6:00-12:00 ZALEW ORLINEK
GRAND PRIX SPINNING 2.MAJA 2010 godz 6:00-12:00 ZALEW ORLINEK
GRAND PRIX SPINNING 3.MAJA 2010 godz 6:00-12:00 ZALEW ORLINEK

 


3.5
Oceń
(15 głosów)

 

Zawody wędkarskie Koła Pakosław Orlinek-18.04.10 - opinie i komentarze

Ciernik02Ciernik02
0

APEL DO PZW LESZNO I DO ZARZĄDU PZW PAKOSŁAW W SPRAWIE ZALEWU ORLINEK!!!!!!!

Czy Wy nie widzicie co się dzieje na Zalewie Orlinek??????????? 

Ryby chorują i zdychają zanieczyszczając wodę, tym samym powodują zagrożenie dla zdrowych ryb, a nawet dla wędkarzy próbujących mimo wszystko uprawiać swoje ulubione hobby. Na razie jest jeszcze stosunkowo zimno i nie czuć owego specyficznego zapachu, ale zbliżają się coraz cieplejsze dni i wówczas ten „zapaszek” będzie tym bardziej utrudniał funkcjonowanie tego zbiornika. A co będzie, gdy ludzie zechcą się kąpać ? Co na to SANEPID i osoba odpowiedzialna w Urzędzie Gminy?

Nikt nic nie robi, a ryby niestety coraz bardziej chorują i codziennie na brzegu można zaobserwować nowe, padnięte ryby.

Panie Prezesie prosimy o potwierdzenie swym działaniem iż jest Pan odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku, a Pańskie działania są adekwatne do pełnionej funkcji.  

(2010-05-02 17:02)
krasiukrasiu
0
Popieram przedmówcę w 100%. Panie Prezesie, zamiast chamskich i bezczelnych tekstów oraz zachowań podczas kontroli przyjezdnych wędkarzy, proponuję zająć się sprzataniem leżących na brzegu i w wodzie karpi. Owszem, zauważyłem że łaskawie, 2 lub 3 maja karpie zostały pozbierane, tylko nie wiem jakim cudem kilka sztuk jeszcze leżało. Worki sie skończyły do pakowania??? O zawodach 1,2,3 maja to juz nawet pisać nie będę, na szczęście szczupaki brały równie dobrze po południu. Jeszcze jedno mnie śmieszy, 2 lata temu można było zabrać 3 karpie, poszło wiele karpi, bo każdy brał po 3 sztuki a złapać było łatwo, rok temu była jedna sztuka, w tym roku znowu 2, co, za mało się najedliście? I jedna rzecz mnie ciekawi, czy podczas zawodów przestrzegaliście zasady, że można zabrać 1 szczupaka 60-90 cm, w tym roku większość na kiju ma 50-60 cm, ciekawe czy Pan Prezes przymykał oko na kilka cm, bo podczas kontroli jest pierwszy, by mierzyć linijką.                                        (2010-05-05 21:02)

skomentuj ten artykuł