Zawody wędkarskie PZW Bytów


Witam, postanowiłem trochę ożywić mojego bloga na wedkuje i jednocześnie rozreklamować nasze koło . Opisze po krótce ostatnie zawody jakie odbyły się na ziemi bytowskiej. Były to Zawody spiningowe o Puchar Burmistrza miasta Bytów i Mistrzostwo Koła PZW Bytów.

Na zbiórke przy rybakówce PZW Bytów nad jeziorem Jeleń w sobotni ranek zgłosiło się 37 wędkarzy. Zagościli u nas wędkarze z kilku kół takich jak : PZW Kartuzy, Miastko, Czarnej Dąbrówki, Kościerzyny oraz Dębnicy Kaszubskiej. Pogoda dopisała. Ryby raczej średnio... ale o tym za chwilę. Wędkarze polowali głównie na szczupaki i okonie. Do ich dyspozycji była także jaź,sieja,sum oraz pstrąg potokowy.

Po kilku słowach od prezesa udaliśmy sie w poszukiwaniu ryb. Ja osobiście nastwiłem się na okonia. Tylko nieliczni uganiali się za "zębatym". Brania były słabe lub brakowało rybom do wymiaru ;) Po 3 godzinach łowienia wszyscy udali się do mierzenia zdobyczy. Jak się okazało ryb było bardzo mało. Na 37 wędkarzy około 15 udało wrócić się z wymiarową rybą . Udało się złowić szczupaka, jaź,okonie oraz niespodziankę zawodów pstrąga potokowego. Największą rybę zawodów złowił Pan Henryk Grobelny, był to szczupak 51 cm.

Wyniki o mistrzostwo koła PZW Bytów:
1. Grobelny Henryk (szczupak 51cm)
2.Mayer Łukasz (pstrąg potokowy 30cm)
3. Kosznik Błażej

Wyniki o Puchar Burmistrz miasta Bytów:
1. Grobelny Henryk (szczupak 51cm)
2.Mayer Łukasz (pstrąg potokowy 30cm)
3. Kosznik Błażej
4. Ochal Mariusz (jaź)
5. Szczerbowicz Jerzy
6. Cyrson Radosław

W najbliższą sobote (23.06.2012) odbędą się kolejne zawody. Tym razem zawody w dyscyplinie spławikowej nad Jeziorem Krosnowskim o Mistrzostwo Koła PZW Bytów oraz Puchar Wójta Gminy Borzytuchom. Zapraszam chętnych na godz 7:00. Zbiórka na parkingu.

 

Informacje dodatkowe

 • Typ zawodów: 
 • Data/Miesjce zawodów: 
  / ( » » )
 • Godzina/Miesjce zbiórki: 
 • Czas trwania zawodów: 
  od godziny: do
 • Kwatery w pobliżu 
  meteor-turystyka.pl


5
Oceń
(4 głosów)

 

Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:wybieram się tam!

Zawody wędkarskie PZW Bytów - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

Sklep wędkarski internetowy, duże okazje tanie wędki i kołowrotki online - zdjęcia i fotki

Wędkarstwo wiadomości