Zawody wędkarskie kola w miesiącu czerwcu

/ 2 komentarzy

W miesiącu czerwcu zaplanowane są jeszcze trzy imprezy wędkarskie.

- 22 czerwca Towarzyskie Zawody Wędkarskie w Dyscyplinie Spławikowej dla emerytów i rencistów Telekomunikacji Polskiej. Zawody odbędą się na kanałach w Kluczu (łowisko zarezerwowane w PZW )dojazd ul. Perkuna. Zbiórka zawodników o godz. 7.00 na łowisku przy wale. Proszę o kontakt osobę chętną do pomocy w organizacji. Będę ja i potrzebuję jednego kolegę do pomocy. Po zawodach grill

- 23 czerwca Mistrzostwa Koła w Dyscyplinie Spinningowej II Tura dla wszystkich członków Koła.Z powodu wysokiego stanu wody na Odrze zawody odbędą się na jeziorze Głębokie w Szczecinie. Zbiórka zawodników na parkingu leśnym po lewej stronie jeziora o godzinie 6.00. Po zawodach grill

- 30 czerwca Mistrzostwa Koła w Dyscyplinie Spławikowej II Tura dla wszystkich członków Koła. Zawody odbędą się na Dziewokliczu ( tor regatowy ) łowisko zarezerwowane w PZW. Zbiórka zawodników 6.30 na miejscu. Osoby chętne do pomocy i przygotowania łowiska proszę o kontakt. Po zawodach grill.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach serdecznie zapraszamy. Zapisy w sklepie u kol. Bogdana. Wpisowe na zawody 20zł. Puchary, nagrody i grill na koniec zawodów. Przypominam o wcześniejszym zapisywaniu się ( co pozwoli sprawniej przygotować imprezę ) chodzi głównie o liczbę uczestników , by był czas na organizację i zakupy pod kątem zawodów.

W razie pytań proszę o kontakt 501-920-523

Pozdrawiam Darek

 

Informacje dodatkowe

 • Typ zawodów: 
 • Data/Miesjce zawodów: 
  / ( » » )
 • Godzina/Miesjce zbiórki: 
 • Czas trwania zawodów: 
  od godziny: do
 • Kwatery w pobliżu 
  meteor-turystyka.pl


4.4
Oceń
(7 głosów)

 

Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:
wybieram się tam!

Zawody wędkarskie kola w miesiącu czerwcu - opinie i komentarze

darek1973rdarek1973r
0
Widzę, że każdy wpis naszego koła jest negatywnie oceniany przez prezesa koła Bulaj. Nie wiem z jakiego powodu to robi, ale jak mu to sprawia przyjemność i jak da jedną gwiazdkę to poczuje się lepiej to niech sobie klika. (2013-06-16 12:26)
darek1973rdarek1973r
0
Mimo niskich ocen które nam daje cieszy fakt, że zagląda na naszą stronę podkręca nam licznik odwiedzin, no i może się czegoś nauczy. I zajmie się swoim kołem i swoja stroną. Zacznie opisywać zawody. Tylko jak opisać zawody w których wystartowały trzy osoby. (2013-06-16 12:51)

skomentuj ten artykuł