Zawody wędkarskie w na łowisku w Barcinie 17.08.13

/ 1 komentarzy

Zarząd Koła nr 71 Polskiego Związku Wędkarskiego w Barcinie serdecznie zaprasza kolegów wędkarzy na wakacyjne zawody wędkarskie. Konkurs odbędzie się w sobotę 17 sierpnia 2013 roku na łowisku przy ul. Kościelnej 58 w Barcinie. Łowimy na dwie wędki!!! Zbiórkę zaplanowano o godz. 6.00. Obowiązuje wpisowe w wysokości 10 zł. Dla trzech najlepszych wędkarzy ufundowano pamiątkowe puchary. Po wędkowaniu dla uczestników planowane jest spotkanie integracyjne. Organizacją zawodów i grilla/ogniska zajmują się Wiceprezes Andrzej Kowalczyk i Gospodarz Koła Henryk Jendrzejczak we współpracy z właścicielem łowiska. Serdecznie zapraszam, życzę udanego spotkania nad wodą i efektywnego wędkowania.
Uwaga techniczna: karpie poniżej 1 kg i powyżek 3 kg po zważeniu wypuszczamy do łowiska; inne karpie można kupić, a białą rybę zabrać.

 

Informacje dodatkowe

 • Typ zawodów: 
 • Data/Miesjce zawodów: 
  / ( » » )
 • Godzina/Miesjce zbiórki: 
 • Czas trwania zawodów: 
  od godziny: do
 • Kwatery w pobliżu 
  meteor-turystyka.pl


5
Oceń
(3 głosów)

 

Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:wybieram się tam!

Zawody wędkarskie w na łowisku w Barcinie 17.08.13 - opinie i komentarze

MgrSpinninguMgrSpinningu
0

Witam,
W zeszłym sezonie łowiłem na tym łowisku , bardzo przyjemnie się łowi , miły właściciel który jeszcze doradzi jak prowadzić przynętę , jaką zastosować przynętę na jaką rybę (biała ryba i drapieżnik) itd. dlatego ocena pozytywna dla tego łowiska.

Pozdrawiam :D

(2013-08-23 20:05)

skomentuj ten artykuł