Zaloguj się do konta

Zawody wędkarskie dla seniorów 60 Plus - Koło PZW nr. 14 Grodzisk Wielkopolski.

W dniu 01.05.2015r zostały rozegrane zawody wędkarskie dla seniorów grodziskiego koła PZW. W zawodach udział mogli brać wędkarze którzy ukończyli 60 lat. Zbiórkę uczestników zaplanowano na godz. 8.00 na parkingu przy stawie, wędkarzy przywitała deszczowa pogoda i wiatr który potęgował uczucie zimna. Pomimo zimna i deszczu do zawodów przystąpiło 15 wędkarzy, zostali oni przywitani przez prezesa Zbigniewa Godziszewskiego który również w dniu dzisiejszym z racji na swój "młody wiek" brał udział w zawodach, oraz przez pana Piotra Hojana który reprezentował pod nieobecność pana burmistrza Henryka Szymańskiego. Po przywitaniu uczestników rozlosowano stanowiska i o godz. 8.30 rozpoczęto wędkowanie które trwało do godz. 12.00. Po sygnale kończącym wędkowanie komisja sędziowska wraz z panem Piotrem Hojanem przeszła po stanowiskach i zebrała wyniki. Po podliczeniu i sklasyfikowaniu sędzia Zenon Szkoda ogłosił wyniki, a pan Piotr Hojan wręczył puchary i okolicznościowe statuetki wędkarzom.

Zwycięzcą niedzielnych zawodów z wynikiem 1,150kg został Andrzej Bartkowiak, drugie miejsce zajął z wynikiem 0,980kg Mieczysław Wamberski a trzeci z wynikiem również 0,980kg był Michał Kryś. W przypadku drugiego i trzeciego miejsca przy równej wadze decydowało rozstawienie na stanowiskach, zawodnik który miał dalsze stanowisko wygrywał. Po części uroczystej wszyscy uczestnicy stanęli do wspólnej fotografii. Nadmienić należy że puchary za pierwsze trzy miejsca ufundował burmistrz Henryk Szymański, natomiast okolicznościowe statuetki przygotował zarząd koła PZW nr 14 Grodzisk Wielkopolski. Były to już drugie zawody dla seniorów 60 plus, pierwsze zostały zorganizowane w 2014r jak widać z frekwencji, głosów i opinii wynika że zawody 60 plus na stałe zostaną włączone w program zawodów organizowanych dla wędkarzy grodziskiego koła PZW. 

Opinie (2)

adler

Gratulacje dla zwycięzców oraz dla waszego zarządu kola, że nie zapomina o seniorach , a i także imprezach dla najmłodszych wędkarzy. Tak trzymać. Pozdrawiam. [2015-05-02 12:09]

zbigra

fajnie,że dbacie o \"starszaków\". Miło jest jak są tak docenieni. pozdrawiam [2015-05-03 20:35]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej