Zawody wędkarskie o Mistrza jesiennego spinnigu j. Zadwornego 18.10.15r.

/ 3 komentarzy / 5 zdjęć


18.10.15r. o godzinie 8,00 spotykamy się na parkingu jeziora Zadwornego. Mamy dziś , właśnie tu rozegrać ostanie zawody (w tym sezonie) na otwartej wodzie. Choć pogoda nie sprzyja nam , bo siąpi przykra mżawka i tak będziemy biczować tę wodę. Dobrze , że nie ma zbyt silnego wiatru , który pewnie przeszyłby nas na wylot. Tradycyjnie zawody rozpoczynamy od zapisów u naszego sekretarza Janka Glazika. Jak się okazuje jest nas tylko siedmiu. Sami twardziele !! Czyżby te powiedzmy trudne warunki pogodowe odstraszyły naszych kolegów ??? Nie bardzo wieżę w to. Dla wyrównania szans łowić będziemy okrążając jezioro. Po zapisach losowanie ,, stanowisk" - ci którzy wylosowali numery parzyste będą okrążać jezioro w prawo , nieparzyste w lewo. Odprawa przed zawodami to nasz prezes Kaziu Banach. Co łowimy, wymiary punktacja itd. O godzinie 8,30 ruszamy do boju. Każdy kombinuje na swój sposób : w ruch idą wszelkiego rodzaju i rozmiaru gumki, obrotówki, woblery , czy też wahadłówki. Deszcz w dalszym ciągu mży, a nam mokre ręce ,, marzną" ,. Wokół słychać świst przynęt , tylko jakoś nikt nie chwali się złowionym drapieżnikiem. Czas już kończyć, pięciu już jest na miejscu zbiórki, dołącza Mirek i jest pierwsza ryba- okoń o wadze 30dk. Jest to jedyna i zwycięska ryba tego dnia. Wygrywa Mirek i to on otrzymuje tytuł i puchar Mistrza jesiennego spinningu j. Zadwornego. Teraz  to już tylko rozlosowanie nagród ,no i tradycyjnie grill , i Polaków rozmowy. Sezon zakończony , umawiamy się na lód ,, jeśli będzie"! 

 


4.9
Oceń
(10 głosów)

 

Dokumenty (1)Zawody wędkarskie o Mistrza jesiennego spinnigu j. Zadwornego 18.10.15r. - opinie i komentarze

mareczek65mareczek65
+1
no gratulacje dla kolegi ,ma chlopak szczescie ,,przykro nam ze nie zawitalismy ale marek od dwóch tygodni na chorobowym ma problemy z kregoslupem i tak to wyszlo ale duchem jestesmy z wami ,jeszcze raz gratulacje , (2015-10-18 19:21)
halski021halski021
+1
Brawo Mirek! (2015-10-19 13:14)
troctroc
+4
Pewnie, że szkoda że takie wyniki- nie zawsze drapieżnik chce współpracować i do tego w tak ważnym dniu jakim są bez wątpienia zawody ;). Gratulacje dla zawodników za wytrwałość oraz dla zdobywcy Pucharu. (2015-10-19 18:28)

skomentuj ten artykuł