Zawody wędkarskie o Mistrzostwo Koła nr 16 PZW. w Brodnicy. - 2017

/ 29 zdjęć


Dnia 28maja 2017r. na jeziorze Wlk. Głęboczek odbyły się „spławikowe” ZZW tych zawodach wzięło udział o ten zaszczytny tytuł 18 wędkarzy naszego Koła. Zawody zostały przeprowadzone w dwóch kategoriach tj. junior i senior, prowadzili je licencjonowani sędziowie: pod przewodnictwem Kapitana Sportowego Koła kol. Rafała Dąbrowicza, sędzia Główny kol. Robert Bronskowski. oraz kol. Edmund Łobodziński i Patryk Kazimierczyk
Zawody rozpoczęto o godzinie 6.00 i trwały 4 godziny. Pogoda tego dnia nas zaskoczyła słonecznie bardzo ciepło! tak jak i wyniki połowów. Podczas zawodów okazało się bowiem, że płotka i leszczyk były rybą dominującą. Jezioro Wlk.Głęboczek, to akwen konkursowy i jest pod opieką naszego koła. Wszystkie złowione ryby zostały wpuszczone do wody!
Mistrzem Koła w kat. senior został kol. Grzegorz Konera – 3980pkt
2. kol. Dawid Szefler – 3650pkt
3. kol. Sebastian Słomiński – 3055pkt
4. kol. Stefan Tomella – 2645pkt
5. Stanisław Łopiński – 2575pkt
6. Dariusz Czaja – 1735pkt


Mistrzem Koła w kat. junior został kol. Jakub Pankowski – 1330pkt
2. Maria Słomińska- 1185pkt największa ryba zawodów leszczyk
Przewodniczący Rady Prezesów kol. Jerzy Fijołek  po ogłoszeniu wyników udekorował najlepszych medalami oraz wręczył dyplomy, medale i statuetki wędkarskie. Po zakończeniu ceremonii dekoracji odbyło się tradycyjne, jak co roku, integracyjne spotkanie przy smacznej grochówce, na którym zgromadzili się wszyscy uczestnicy zawodów. W towarzyskiej atmosferze wymieniali zdania na temat zasobności w rybostanu naszego jeziora, oraz metod połowów w tych zawodach, stosowanych zanęt i przynęt wędkarskich. Podsumowując, imprezę można uznać za bardzo udaną.
 

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Zawody wędkarskie o Mistrzostwo Koła nr 16 PZW. w Brodnicy. - 2017 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł