Mistrzostwa Koła na 2009 r.

/ 2 komentarzy / 58 zdjęć

W dniach 9 i 10 maja 2009 roku odbyły się zawody wędkarskie spinningowe i spławikowe o Mistrzostwo Koła . Zawody zostały przeprowadzone na rzece Narew w m. strzyże. W konkurencji spinningowej startowało 23 zawodników w tym dwóch juniorów. Mistrzem Koła na 2009 w kategorii seniorów został kol. Czesław Gregorczyk, który za złowione ryby uzyskał 819 pkt. Ponadto złowił największa rybę zawodów ; szczupak o wadze 740 g. za co otrzymał dyplom i statuetkę. I v-ce mistrzem z wynikiem 280 pkt. został kol. Piotr Schlade, a II v-ce mistrzem kol. Maciej Wdowiarski, który tez miał280 pkt. W kategorii juniorów Mistrzem Koła na 2009 rok z wynikem 281 pkt został kol. Paweł Odolczyk. Również i On otrzymał statuetkę i dyplom za złowienie największej ryby w tej kategorii - okoń 143 g.
W zawodach spławikowych 10 maja startowało również 23 zawodników w tym dwóch juniorów. Mistrzostwo Koła wśród seniorów zdobył kol. Robert Ratuszniak, który osiągnął 2308 pkt. Pierwszym v-ce mistrzem Koła z wynikiem 1607 pkt. został kol. Piotr Schlade. a drugim v-ce mistrzem został kol. Antoni Wilk, który uzyskał 1498 pkt. Mistrzostwo Koła wśród juniorów zdobył kol. Paweł Odolczyk osiągając wynik 440 pkt. Największą rybę wśród seniorów złowił kol. Antoni Wilk - lin o wadze 680 g. a Paweł Odolczyk wśród juniorów złowił okonia o wadze 154 g. Zawodnicy, którzy uplasowali sie na pierwszych trzech miejscach w obu konkurencjach zawodów zostali uhonorowani statuetkami o tematyce wędkarskiej oraz dyplomami. Trudne i niesprzyjające warunki atmosferyczne; silny i porywisty wiatr nie obdarowały zawodów w mnogość złowionych ryb.

skomentuj ten artykuł

Sklep wędkarski internetowy, duże okazje tanie wędki i kołowrotki online - zdjęcia i fotki