Zaloguj się do konta

Zawody WIOSNA 2018 koła Troć

   Zgodnie z kalendarzem  imprez sportowych na rok 2018. Zarząd WKW TROĆ organizuje w dniu 21 kwietnia 2018r. zawody spławikowe WIOSNA 2018.

   Zawody zaliczane do cyklu GP  rozegrane zostaną na jez. Karolewo zgodnie z regulaminem PZW oraz zasadami organizacji sportu wędkarskiego.

    Zawodnicy wędkują na jedną wędkę metodą spławikową, maksymalna długość wędki 8m lub wędka z kołowrotkiem, ilość i skład zanęty zgodnie z regulaminem łowiska. Zgodnie z Uchwałą Walnego Zgromadzenia na zawodach obowiązuje zakaz stosowania sypkich zanęt konfekcjonowanych.

Czas wędkowania –4 godz.

Opłata startowa 10,- juniorzy zwolnieni z opłaty.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą telefonicznie:

606 987 579 – Renata lub w dniu zawodów na polanie.
Zbiórka godzina 8.00


Opinie (3)

marek-debicki

Czym jest konfekcjonowanie towaru? Świadczone przez nas usługi polegają na porcjowaniu lub pakowaniu produktów wzestawy do wysyłki bądź sprzedaży detalicznej. Wpojęciu technicznym, konfekcjonowaniem jest wszystko to, co pozwala: posortować, zestawić, zapakować, oznaczyć różnego rodzaju produkty, zgodnie zwymogami Klienta. Czyli generalnie nadal można nęcić zanętami przygotowanymi osobiście np. w wiaderku. Czy bułka tarta jest zaliczana do kategorii chleba??? [2018-04-03 22:30]

troc

Tak- precelki, rogaliki również... [2018-04-05 07:27]

marek-debicki

Bez żartów. Zagadnienie moim zdaniem jest niedopracowane. Albo chodzi nam o zakaz stosowania zanęty konfekcjonowanej, albo faktycznie o ograniczenie wrzucanych do wody produktów i ich przetworów pochodzących od zbóż (mielone ziarna, mąki, wypieki - np. biszkopty, ciasta, bułki tarte itp., itd). Dlatego uwazam pytanie za zasadne! [2018-04-19 17:22]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej

Smoczyca

Smoczyca, czyli jak stać się bohaterem własnych marzeń.Z zamiarem opisa…