Zawody X Grand Prix Koła i III tura Młodzieżowego Grand Prix


Z pewnymi obawami w dniu 15-go października spotkaliśmy się na zbiorniku Zofiówka aby zakończyć sezon sportowy w kole.Niepokój wynikał nie z zastanej pogody która w tym dniu mogła być symbolem "Złotej Polskiej Jesieni",a z faktu ,że w pamięci mieliśmy wyniki sprzed dwóch tygodni gdzie w większości budowaliśmy "wagę" jazgarzami.Łowisko znów Nas zaskoczyło tym razem mega pozytywnie można rzec ryby brały z każdej odległości. Na zbiórce stanęła ścisła czołówka "kleniowego spławika" 17 seniorów i 6 juniorów .Smaczku dodaje fakt ,że w Grand Prix Koła składającego się z 10 tur o pierwszej trójce miały zdecydować ostatnie zawody. Świadczy to o niezwykle wysokim i wyrównanym poziomie.

Najlepiej w tym dniu połowił Mariusz Milczarek ,demonstrując po raz kolejny swój kunszt władania odległościówką.Wynik 7105 pkt.- stanowisko przy wyspie.

Drugie miejsce zajął Krawczyk Paweł najlepszy w sektorze B .Wynik 5845 pkt - złowione zestawem skróconym przy "blaszaku".

Pierwsze miejsce w sektorze juniorów zajął Patryk Bednarkiewicz .Wynik 1340 pkt - złowione tyczką 11.5 m, przy parkingu.

Trzecie miejsce wśród seniorów zajął Krzysztof Piłat.Wynik 5710 pkt.- złowione zestawem skróconym,okolice "blaszaka".

Dzionek był piękny ,ryby brały nadzwyczaj dobrze aż szkoda ,że to już koniec sezonu.Podsumowanie całego cyklu GPK przedstawię w innej relacji ,na szybciutko przedstawię tylko pierwszą trójkę: Mariusz Milczarek - został Wędkarzem Roku Koła Kleń 2017 ,drugie miejsce w GPK zajął Michał Jaworski ,trzecie miejsce Marek Owczarz .

Juniorzy o swoje pozycje będą walczyć jeszcze w Lutomiersku 22.10.2017.

Pełne wyniki znajdziemy tutaj

Pozdrawiam

Marek O.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Zawody X Grand Prix Koła i III tura Młodzieżowego Grand Prix - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł