Zawody z okazji Dnia Dziecka 2014 Zarządu Koła Kolumna


W dniu 01.06.2014 tradycyjnie z okazji Dnia Dziecka Zarząd Koła Kolumna zorganizował piknik wędkarski dla młodych adeptów sztuki wędkarskiej .Areną zmagań było łowisko "Cukrowizna" koło Rydzyn.W ten piękny słoneczny dzień na zbiórce stanęło gotowych do zmagań z wodnymi potworami  18 śmiałków.Po dwugodzinnym boju  wyniki rywalizacji przedstawiały się następująco. Pierwsze miejsce i zarazem największego potwora z głębin wyłowił Nawrocki Bartek i wynikiem 1010gr. wygrał rywalizację. Pozostałe wyniki przedstawiały się następująco:

2.Garusiński Dawid 860gr.

3.Żupaniec Zuzia 490gr.

4.Becht Mateusz 270gr.

5.Ex aequo Różejewicz Kacper,Deremoniec Kuba,Garusińska Katarzyna,Żupaniec Agata po 5gr.

Pozostałym śmiałkom tj.

Michalska Nikola,Michalski Dawid ,Becht Wiktoria,Żłobecki Jgor,Klocek Michał,KlocekPatryk,Danka Ola,Osińska Jagoda,Niewiadomski Adrian,Stęborowska Viktoria niestety nie dane było powalczyć z rybkam.

Po zmaganiach z rybkami dzieci przeniosły się na podwóko gdzie odbyło się szereg zabaw zręcznościowych.Ruch i świeże powietrze spowodowało że po szybkim odebraniu za rywalizacjię w zawodach wędkarskich licznych nagród i dużych słodkich upominków wszyscy zebrani z ochotą przystąpili do pieczenia kiełbasek na ognisku i tym smacznym akcentem zakończyliśmy to spotkanie.

Zarząd koła Kolumna składa serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów którzy wspomogli koło i ofiarowali wspaniałe prezenty które pozwoliły na organizację tej wspaniałej imprezy.

Podziękowania dla:

Okręg PZW Sieradz.

AN-MAR Pabianice ul. Gruntowa 7.

Maria Jarosław Pluta Rydzyny 76.

ULIMEX Urszula Mirosław Zielińscy.

JOT-KA Agnieszka trzanek Krzysztof Otrębski

TRANS-DET skład węglowy Włodzimierz Krzykowski.

Sklep Zologiczny Kolumna.

Sklep Zologiczno -Wędkarski PRZYSTAŃ Łask

Sklep spożywczy ALBINEK

Firma Konfekcyjna Kopka Włodzimierz Kopka

Sklep gospodarsta domowego ABC Kolumna

Starostwo Powiatowe w Łasku.

Masarnia Czestków B.


 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Zawody z okazji Dnia Dziecka 2014 Zarządu Koła Kolumna - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł