Zawody z okazji Dnia Dziecka 2015 kołomBoleń

/ 1 komentarzy

W dniu 31 maja 2015 roku na wodzie "Kolasa" w Rudzie Zarząd Koła PZW Boleń zorganizował zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Wzięło w nich udział 21 dzieci w wieku 6 - 16 lat.


Zawody rozpoczęły się o godz. 9,00 losowaniem stanowisk. Punktualnie o 10,00 rozpoczęło się łowienie. Pogoda pozwoliła sprawnie przeprowadzić zawody. Najczęściej do siatek wkładano płotki, sumiki, zwane kolczakami oraz jazgarze. Wszyscy uczestnicy złowili ryby.Po 1,5 godzinie sygnałem ogłoszono zakończenie łowienia i przystąpiono do ważenia połowów.


Najlepszy wynik osiągnęła Zuzanna Wira - 920 gr . Łącznie złowiono 6 280 gr .


Następnie wszyscy posilili się kiełbasą i kaszanką z grilla, ciastem  oraz przepysznym chlebem z masłem czosnkowym, które przygotował Kolega Marek Laszczyk.

Sędzia główny zawodów - Kolega Zygmunt Miłek odczytał wyniki i rozdane zostały medale, nagrody i upominki ufundowane przez sponsorów i sympatyków Koła, które wręczali : Roman Nowak - Prezes PKS Sieradz, Józef Mikołajczyk - Prezes Koła PZW "Boleń", Sławomir Nowacki - Vce Prezes Ds. sportu i młodzieży.


Przebieg zawodów obserwował uważnie Andrzej Michalski - Leśniczy Nadleśnictwa Poddębice, od którego Koło dzierżawi wodę.

 

Sponsorzy, którzy ufundowani zagrody i upominki :

 

- Dariusz Olejnik - Starosta Sieradzki

- Mariusz Bądzior - V-ce Starosta Sieradzki

- Roman Nowak - Prezes PKS Sieradz

- Rada Nadzorcza PKS Sieradz

- Związki Zawodowe przy PKS Sieradz, które reprezentował Sławomir Gozdalik

- Zarząd Okręgu PZW Sieradz - reprezentowany przez Sławomira Nowackiego

- Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska WART MILK Sieradz

- Hurtownia ATEST Sieradz

- Piekarnia ZAGŁOBA Sieradz

- Dariusz Barański - Sklep Wędkarski TOP Sieradz

- Adam Balcerzak - członek Koła

- Marek Laszczyk - członek Koła

 

Na zakończenie Kolega Sławomir Nowacki V-ce Prezes Koła "Boleń" ds. sportu i młodzieży podziękował wszystkim za przybycie i udział w zawodach. Zaprosił wszystkich na rok następny.


Galeria zdjęć 

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Zawody z okazji Dnia Dziecka 2015 kołomBoleń - opinie i komentarze

slawekkiel17slawekkiel17
0
Fajnie jak wedkarska brac pamieta o mlodych adeptach naszego hobby i poswieca im czas. Niech sie ucza od "starych wyjadaczy" Gratulacje i pozdrowienia. Slawek *****5-ka (2015-06-05 07:46)

skomentuj ten artykuł