Zawody z okazji Dnia Dziecka Częstochowa Miasto 16.06.12


ZAWODY Z OKAZJI DNIA DZIECKA W KOLE CZĘSTOCHOWA MIASTO.


Dzisiaj postanowiliśmy razem z tatą zabrać dzieciaki na zawody spławikowe organizowane przez władze koła Częstochowa-Miasto.

Początek zawodów;
Najpierw była zbiórka jak to bywa na każdych zawodach. Dziś było ciepło, można powiedzieć, że była patelnia. Po rozłożeniu biura zawodów zapisaliśmy dzieci. Nasza „ reprezentacja "" liczyła trzech młodych adeptów wędkarstwa. Takie zawody to dla niektórych debiuty, pierwsze wzloty i upadki. Sam dziś cofnąłem się do tego co było w roku 2008. Tak debiutowałem na zawodach z okazji dnia dziecka… od tego się zaczęło to wszystko, i zostało do dziś.
Rozłożyliśmy numerki wydzielając stanowiska. Po dosyć dłuższej chwili przyszedł czas na odprawę. Sędzią głównym zawodów był dobrze wszystkim znany, sędzia klasy krajowej Pan Andrzej Konowalski. Tłumaczył wszystkim uczestnikom zasady panujące na zawodach. Po odprawie przyszedł czas na losowanie stanowisk.
W końcu znaleźliśmy się z dzieciakami na stanowiskach. Wszystko dokładnie mieliśmy zaplanowane, ale nie wszystko szło zgodnie z planem.
Można nęcić!!! uszłyszeliśmy wszyscy i się zaczęła atmosfera zawodów. Kule poszły w ruch, pluski było słychać i widać na całym zbiorniku. Zawody odbyły się na zb. Zaciszańska w Częstochowie.
Jeżeli o ryby chodzi, można powiedzieć, że dopisały. Każdy coś złowił nikt nie poszedł „o suchym kiju” do domu. Nadszedł czas podsumowania i liczenia punktów, przydzielania miejsc. Podczas ważenia ryb grupy starszej na stanowisko przyszedł prezydent miasta Częstochowy Pan Krzysztof Matyjaszczyk, który „nadzorował” czy wszystko idzie zgodnie z zasadami.
Po podsumowaniu Pan prezydent wręczył nagrody było ich naprawdę mnóstwo. Zawody odbyły się, dzięki sponsorom m.in. firmie Elektrostatyk, dobrze znanej z produkcji krzeseł wędkarskich „Cuzo”, firmie Jaxon z oddziałem w Poznaniu, piekarni Kryk, i wielu innym firmom oraz Komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie i patronom medialnym i honorowym: 7 dni Częstochowa, Radio Jura, PZW Okręg Częstochowa i patronatem prezydenta miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka.

Jeżeli chodzi o naszą ekipę to najwyższe miejsce uzyskał Kacper Ujma z wynikiem 1180.

 


4.4
Oceń
(7 głosów)

 

Zawody z okazji Dnia Dziecka Częstochowa Miasto 16.06.12 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł