Zawody zamknięcia sezonu w Kole PZW Metalurg Kutno.

/ 4 zdjęć


Kol. Roman Cieślak zaprosił na ostanie zawody z cyklu GP’23 na najlepszego wędkarza Koła. Zgłosiło się 13 kolegów, niestety dwóch nie dojechała (choroby w rodzinie), a kol. Prezes objął obowiązki sędziego. Przybyłych powitał sponsor zawodów i jednocześnie właściciel  WIATRPOL Karolew. Sędzia poinformował o regułach tych towarzyskich zawodów : spławikowo – gruntowo – spinningowe, wybór zawodnika, można zmieniać metody połowu w ramach wylosowanego stanowiska. Ponieważ prognoza pogody była dobra uzgodniono, że zawody trwają 3,5 godz. Koło poczęstowało wszystkich pysznymi świeżutkimi bułeczkami z budyniem. Koledzy w większości rozpoczęli badanie łowiska od połowu batem za trzcinami. Jednak po pewnym czasie zaczęto przechodzić na metodę gruntową. I to był strzał w dziesiątkę. Brała drobna płoć, trafiły się dwa ładne okonie. Pogoda dopisywała, a zachodni wiatr nie wpływał na wody łowiska. Czas szybko upływał i do akcji włączył się sędzia z wagą i miarką. Ryb nie posiadających wymiaru nie stwierdził. Wyniki czołowej szóstki :

  1. Bogdan Abramowicz – 1.295 pkt.

  2. Arkadiusz Nowak – 1.030 pkt.

  3. Roman Cieślak – 555 pkt.

  4. Marek Grzybowski – 500 pkt.

  5. Grzegorz Mikołajczyk – 210 pkt.

  6. Rafał Wawrzyńczak – 190 pkt.

Dla najlepszych cenne nagrody. Sponsor ufundował i zaprosił na wspólny obiad. W trakcie obiadu Prezes Koła zaproponował i ufundował po lampeczce szampana bezalkoholowego (niestety jeden na wszystkich) i dla każdego przekazał po puszce chmielowego napoju. Prezes Koła podziękował za wsparcie kol. Romanowi Cieślakowi oraz złożył życzenia noworoczne zgromadzonym i ich rodzinom.

Zawody zakończyły klasyfikację na najwszechstronniejszego wędkarza Koła GP’23– wyniki prowizoryczne. Oficjalne na stronie Koła.

  1. Bogdan Abramowicz – 112 pkt.

  2. Jarosław Koliński – 100 pkt.

  3. Roman Cieślak – 93 pkt.

  4. Grzegorz Mikołajczyk – 90 pkt.

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Zawody zamknięcia sezonu w Kole PZW Metalurg Kutno. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł