Zawody 'Złoty Liść 2015' Koła TROĆ za nami

/ 4 komentarzy / 2 zdjęć


        Zgodnie z kalendarzem imprez sportowych koła na 2015rok, 05 września 2015r. spotkaliśmy się na ostatnich w tym roku zawodach spławikowych zaliczanych do cyklu "Grand Prix" koła. Na zbiórce na naszej polanie na łowisku Karolewo Czarne stawiło się trzydziestu zawodników. Oficjalnie zawody zostały otwarte przez naszego Prezesa kol. Leszka Czarnyszewicza a następnie, po sprawdzeniu obecności kol. Irek Fedorczuk- sędzia główny zawodów omówił regulamin zawodów oraz zasady wędkowania obowiązujące w tym dniu. Jeszcze tylko losowanie stanowisk, przejście na stanowiska i można zacząć przygotowania "pomostowe"- rozłożenie sprzętu, podbieraka, siatki a w końcu mięsko do zanęty, ulepienie porządnych kul zanętowych i czekamy na sygnał do nęcenia. Myślę, że ryby podejmą współpracę, tym bardziej, że wyniki ostatnich paru zawodów były "robione" praktycznie na drobnicy a warunki atmosferyczne są naprawdę sprzyjające. Sygnał "wolno nęcić" a następnie "wolno łowić" i zaczęliśmy rywalizację.

      
       Cztery godziny zawodów minęły nie wiadomo kiedy, jak się później okazało były to kolejne zawody, które przyniosły wyniki w postaci niewielkich płotek oraz leszczyków, komisja wagowa przystąpiła do pracy.

        Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. miejsce kol. Ryszard Pluciński z wynikiem 4330pkt.
2. miejsce kol. Ryszard Martysz z wynikiem 2220pkt.
3. miejsce kol. Józef Krociak z wynikiem 1960pkt.

     
Zakończyliśmy w ten sposób cykl zawodów o Grand Prix koła na 2015 rok. Następne zawody- tym razem Spiningowe Mistrzostwa koła już niebawem. 


5
Oceń
(7 głosów)

 

Zawody 'Złoty Liść 2015' Koła TROĆ za nami - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
0
Jezioro kapryśne. Trudno zrobić dobry wynik.Nie ryba jednak najważniejsza.Gratuluję udanej imprezy kończącej sezon.Pozdrawiam. (2015-10-11 21:45)
RodrykRodryk
0
Brakuje informacji o miejscu łowienia. Dla mnie jest to ważne, bowiem miałem swój epizod na poznańskich wodach w Kole Pancernik. (2015-10-12 00:02)
zbych51zbych51
0
Kolego Rodryku informacja o miejscu zawodów jest w tekście - jezioro Karolewo Czarne, niedaleko Skoków, nawiasem mówiąc ja również swego czasu reprezentowałem barwy koła PZW "Pancerniak" . Pozdrawiam (2015-10-14 19:43)
zwir73zwir73
0
Krótka zarazem treściwa relacja *****.Jedno tylko martwi że z 30 zawodników(ładna frekwencja) nikt nie wpadł na pomysł pogratulować najlepszym czy organizatorom na tej samej stronie ,gdzie zapewne oczekują komunikatów czy powiadomień..... (2015-10-16 12:14)

skomentuj ten artykuł