Zbiornik zamknięty po zarybieniu

/ 7 komentarzy

UWAGA WĘDKARZE!!!
W związku z zarybieniem Chorzewy, zbiornik zostaje zamknięty dla wędkujących od dnia 07 października do dnia 20 października br. włącznie zgodnie z uchwałą Zarządu Okręgu. Wędkować będzie można od dnia 21 października br. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie powyższego zakazu.

 


4
Oceń
(4 głosów)

 

Zbiornik zamknięty po zarybieniu - opinie i komentarze

alf4113alf4113
0
Witam.Jakimi gatunkami zarybiliście zbiornik? Czy oprócz
karpie wpuszczono też inne gatunki?
Proszę  o odpowiedz.

(2013-10-11 09:48)
hbllhbll
0
Ostatnio bardzo krucho na Chorzewie z drapieżnikiem. 2-3 zarybienia bez drapieżnika i zrobiło się niesamowite bezrybie jeśli chodzi o zębacze, okonie czy sandacze. Pamiętam dwa lata temu, że drapieżnika dało się złowić bez trudu a przez ostatnie kilkanaście miesięcy bardzo kiepsko pod tym względem. Ludzie wyłapali a w zarybieniach drapieżnika brak więc jak ma być ryba? Nie ma cudów... Mam nadzieję, że tym razem drapieżnik został wpuszczony, bo jak nie to znów tylko karpie i karpie... (2013-10-11 21:47)
alf4113alf4113
0
Widocznie nikt się nie chce podzielić informacją na temat zarybienia,czemu nie napiszecie na stronie naszego koła jakimi rybami zarybiono zbiornik i w jakiej ilości,przecież wszyscy płacą składki na zagospodarowanie tej wody i każdy chciałby wiedzieć czym zarybiono zbiorniki naszego kola tam gdzie wędkujemy.Czemu jest to tajemnicą?Proszę o informacje.
(2013-10-16 08:22)
KrystoKrysto
0
Zbiornik Chorzewa to nie tylko miejsce dla spinningistów. Wedkować chce każdy: spławik, grunt. Nie dalej jak w zeszłym roku (2012), przy niskim stanie wody to nikt inny, tylko spinningiści (nie wszyscy) zrobili rzeź drapuieżnika. Doszło do tego, że trzeba było zamknąc zbiornik dla wędkarzy przed pseudo wędkarzami. Gdyby można było orać bronami to pewnie by tak się stało. Pozatym przerzucano wędkarzom zestawy byle tylko złapać "zębacza". To jest kultura nad wodą, przez duże "K". (2013-10-22 12:28)
KrystoKrysto
0
Po raz kolejny trzeba koledze tłumaczyć, że ilość i rodzaj zarybienia, nie jest tajemnicą, ale nie jest też właściwą formą podanie do publicznej wiadomości o wielkości i jakości zarybienia. O tym wszystkim można się dowiedzieć na corocznym zebraniu członków koła. W innym przypadku dojdzie do wykupywania "miejscówek" a wszystkim nam chyba zależy na "rybnym" zbiorniku. (2013-10-22 12:33)
alf4113alf4113
0
Przeciwnie strona internetowa koła jest miejscem gdzie taka informacja powinna być zamieszczona.fizycznie jest to niemożliwe żeby wszyscy członkowie koła byli na zebraniu
musiało by być ono na stadionie piłkarskim w Jędrzejowie.Nie pytamy czy został wpuszczony szczupak czy inny drapieżnik,pytam czy został wpuszczony sam karp czy też płoć,leszcz,karaś czy noże jeszcze coś innego.Nie jestem tylko spiningistą uwielbiam też połowić na spławik czy grunt dlatego pytam o zarybienie,czemu tak trudno podać do publicznej wiadomości.Jak sami nie wykłusujecie tych ryb to nikt am tego nie zrobi jak przyjedzie parę razy w roku na ryby  na Chorzewe
(2013-10-24 10:03)
hbllhbll
0
Do pana "Krysto"... Cytuję: " Zbiornik Chorzewa to nie tylko miejsce dla spinningistów " Nie tylko, ale oni też powinni mieć szansę na spotkanie się z rybą. Nie uważa pan? W zarybieniach ZAWSZE jest karp i to w dużych ilościach a szczupak tylko od święta co któreś tam zarybienie. Czyli co? Faworyzujemy grunciarzy? Nie mówię, że karp jest niepotrzebny. Jest potrzebny (!) i niech go będzie dużo, ale NIE ZAPOMINAJMY o drapieżniku w zbiorniku, bo on tam jest również potrzebny z wielu względów. (2013-10-24 23:37)

skomentuj ten artykuł

Sklep wędkarski internetowy, duże okazje tanie wędki i kołowrotki online - zdjęcia i fotki

Wędkarstwo wiadomości