Zaloguj się do konta

Zdobądź 22 spinningowy tom kolekcji Wędkuj!

Już od 12 grudnia będziesz mógł zdobyć 22 tom kolekcji "Wędkuj". Po raz kolejny będzie on całkowicie poświęcony metodzie spinningowej. W poprzednim tomie szczegółowo opisano sprzęt spinningowy i elektronikę wędkarską. Tym razem Damian Litwiński odkryje tajniki, jak zrobić z nich użytek. Jeżeli ciekawi cię, jak łowić na wsadkę lub na fina, jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak namierzyć i złowić okonia, szczupaka, sandacza i bolenia, po lekturze tego tomu pozostanie ci już tylko wziąć kij i ruszać nad wodę! A jeżeli zniechęca cię aura, skróć sobie oczekiwanie na kolejny sezon, oglądając film "Esoxy na spina". Zobacz, jak francuscy wirtuozi tej metody podchodzą szczupaki w jeziorach i zbiornikach zaporowych oraz jak radzą sobie będąc na gościnnych występach w Szwecji.

Przypominamy, że za pośrednictwem portalu wedkuje.pl można nabyć świąteczne paczeki z wędkarskimi poradnikami. Wiadomo, że większość wędkarzy ma swojego konika. Jedni uganiają się za rybami ze spinningiem lub muchą inni uwielbiają zasiadki na karpie, godzinami wpatrują się w spławiki oczekując na branie lina lub płoci, a jeszcze inni wyprawiają się łodziami daleko w morze licząc na obfity połów dorsz a. Już teraz można zakupić za naszym pośrednictwem zeszyty Kolekcji Wędkuj poukładane w przejrzyste świetnie nadające się na świąteczny prezent bloki tematyczne:

Zestaw 1 - Spining

Tom 1 Szczupak

Tom 11 Okoń

Tom 13 Boleń

Tom 19 Bass

Tom 16 Sandacz


Paczka zeszytów spinningowych to niesamowity prezent dla wędkarzy uwielbiających łowić drapieżniki za pomocą woblerów, blach, przynęt silikonowych i innych wabików wymagających specjalistycznego sprzętu i przygotowania. Dzięki zeszytom Szczupak, Bass, Okoń, Boleń i Sandacz zarówno laik jak i zaawansowany wędkarz, otrzyma możliwość zapoznania się z poradami ekspertów, oraz nieznanymi do tej pory trikami ułatwiającymi pokonanie największych i najbardziej przebiegłych drapieżników. Do każdego tomu kolekcji dołączony jest niesamowity film poświęcony łowieniu innego gatunku drapieżnika. Nad merytoryką każdego z tomów spinningowych czuwał Rajmund Litwiński - dwukrotny Mistrz Świata i wielokrotny Mistrz Polski w spinningu.

 sztuk 

Zestaw 2 - Spławik

Tom 4 Lin

Tom 5 Płoć

Tom 8 Leszcz

Tom 14 Kleń


Łowienie na spławik wymaga finezji i niezwykle obszernej wiedzy. Prostota tej metody jest bardzo pozorna. Wie o tym każdy zaawansowany spławikowiec. Tomy Lin, Płoć, Leszcz, oraz Kleń i Jaź pozwolą na wykonanie pierwszych kroków w wędkarstwie spławikowym. W zeszytach znajdziecie garść przydatnych informacji na temat sprzętu, zanęt i przynęt. Tomy o tematyce spławikowej nie są jednak kierowane tylko do amatorów i początkujących. Dzięki fachowym poradom napisanym pod bacznym okiem trenera kadry narodowej i czerokrotnego Mistrza Polski Edmunda Gutkiewicza niejeden z wędkarzy będzie mógł poprawić swoje wyniki jako zawodnik i częściej stawać na "pudle" W każdym tomie znajdziecie film dzięki któremu poczujecie się jak nad wodą.

 sztuk 

Zestaw 3 - Grunt

Tom 2 Karp

Tom 7 Amur i Tołpyga

Tom 10 Sum

Tom 12 Brzana

Tom 15 Węgorz


Góra sprzętu, namioty, wózki wypełnione kilogramami kulek proteinowych, pelletów, ziaren, przynęt i zanęt to asortyment, który zabiera ze sobą nad wodę większość wędkarzy polujących na karpie, amury i inne ryby, które z powodzeniem łowi się metodą gruntową. Jak poruszać się po tym przepełnionym sprzętem i niezbędnymi gadżetami wędkarskim świecie? Odpowiedź znajdziecie w tomach kolekcji poświęconych wędkarstwu gruntowemu. Zeszyty Karp, Brzana, Sum, Węgorz, oraz Amur i Tołpyga, umożliwią na bezbolesne wkroczenie w świat specjalistycznego sprzętu. Oprócz wszystkich fachowych porad związanych z wędkarstwem gruntowym znajdzie znajdziecie tu przewodnik po najlepszych dzikich i komercyjnych łowiskach w których będziecie mogli złowić rybę życia. Patronem merytorycznym wydań gruntowych jest znany wszystkim wybitny łowca karpi i amurów Paweł Szewc. Do każdego tomu dołączony jest film poświęcony powyższym gatunkom ryb.

 sztuk 

Zestaw 4 - Mucha

Tom 3 Pstrąg

Tom 6 Troć

Tom 9 Lipień


Kiedyś wędkarstwo muchowe kojarzyło się z czymś niezwykle elitarnym i niedostępnym dla zwykłych śmiertelników. Te czasy już dawno odeszły w niepamięć! Teraz wędkarstwo muchowe dostępne jest właściwie dla każdego kto tylko będzie chciał spróbować swoich sił w łowieniu ryb szlachetnych. Z tomów Pstrąg, Troć i Lipień dowiecie się wszystkiego co jest niezbędne do skutecznego łowienia na muchę. znajdziecie tu szereg porad i ciekawostek, których autorami są wędkarze specjalizujący się w wędkarstwie muchowym. Do tego propozycje sprzętowe w różnych przedziałach cenowych, oraz propozycje najatrakcyjniejszych łowisk. Szereg informacji zawartych w opracowaniu usatysfakcjonują zarówno początkujących jak i zaawansowanych wędkarzy. Każdy tom zaopatrzony jest w rewelacyjny film o łowieniu ryb szlachetnych a patronem merytorycznym wydań jest Mistrz Świata i wielokrotny Mistrz Polski w wędkarstwie muchowym Adam Sikora.

 sztuk 

Zestaw 5 - Morze

Tom 18 Dorsz

Tom 20 Tuńczyk


Komu nie marzą się morskie wyprawy z wędką w ręku. Szum fal, słońce i egzotyczne rejony świata aż proszą się o odwiedzenie. Przedstawiamy dwa morskie tomy dzięki którym mogą spełnić się marzenia nie jednego wędkarza. Tylko od czytelnika zależy czy wybierze się na wyprawę nad nasz polski Bałtyk, czy też zapuści się w zakątki mroźnej Norwegii, czy też wyląduje w tropikalnych akwenach Atlantyku lub Pacyfiku. W wydaniu Dorsz i Tuńczyk znajdziecie wszystko o połowie ryb morskich od połowów z plaży po łowienie w pełnym morzu. Do tego porady sprzętowe i masa ciekawostek i praktycznych porad napisanych przez wędkarzy, którzy spędzili na pełnym morzu nie dni i godziny lecz całe lata. Do tego wszystkiego dwa fantastyczne filmy poświęcone pełnomorskim wyprawom.Czytaj więcej