Zebranie sprawozdawcze Koła nr 19 Turek za rok 2023

/ 14 zdjęć


zwyciezcy Grand Prix 20233 grudnia 2023 roku odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła nr 19 Turek Miasto. Zebranie zorganizowano w lokalu Ochotniczego Hufca Pracy w Turku. 

Obecny na zebraniu przedstawiciel Zarządu Okręgu Konińskiego Krzysztof Herman wręczył odznaczenia. Uchwałą Zarządu Okręgu PZW w Koninie Złotą Odznaką PZW z Wieńcami Za Zasługi dla Wędkarstwa Konińskiego uhonorowany został Mieczysław Radka, natomiast Odznakę Za Zasługi Dla Wędkarstwa Konińskiego wręczono Marcinowi Kwiatkowskiemu.

Po odznaczeniach przyszedł czas na uhonorowanie zwycięzców tegorocznego Grand Prix Koła Nr 19. Puchar i nagrodę finansową za zajęcie I miejsca otrzymał Marcin Kwiatkowski, odpowiednio za drugie miejsce nagrody trafiły do Zbigniewa Górskiego i za trzecie ex aequo do Mateusza Ignaczaka i Andrzeja Wielgórskiego. 

Na zebraniu prezes Koła Janusz Drzewiecki odczytał sprawozdanie z działalności Koła za rok 2023 oraz sprawozdanie finansowe. Dyskusja przebiegała w klimacie podobnym do zebrania z roku ubiegłego. Nadal gorącym tematem była kontrola zarybiania zbiornika Żeronice, czyli brak możliwości skontrolowania ilości przywiezionej ryby w stosunku do liczb ujętych w protokole oraz działalność Społecznej Straży Rybackiej, brak narzędzi i ograniczone możliwości egzekwowania naruszeń regulaminowych PZW, czy nawet kłusownictwa. 

Kolejne sprawozdanie odczytane zostało przez Komisję Rewizyjną, następnie prezes przedstawił zebranym plan działalności na rok 2024. W planie zamieścił propozycje rodzajów i terminów przyszłorocznych zawodów w ramach Grand Prix Koła.

W zebraniu uczestniczyło 14 członków Koła.

 

  


 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Zebranie sprawozdawcze Koła nr 19 Turek za rok 2023 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł