Zebranie Sprawozdawcze Koła P.Z.W. Sochaczew - Miasto za rok 2014.

/ 3 komentarzy / 10 zdjęć


W niedzielę 22 lutego br w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się zebranie sprawozdawcze koła. Zebranie rozpoczął Prezes Koła kol. Andrzej Bylinowicz. Powitał przybyłych członków Naszego Koła i po. prezesa Okręgu kol. Jarosława Wysotę. Przekazał prowadzenie zebrania v-ce prezesowi kol. Markowi Pankowi, a sekretarzem zebrania został sekretarz koła kol. Andrzej Kakareko. Powołano komisję uchwał i wniosków w składzie: kol. Robert Komendarek, Włodzimierz Mazur i Michał Cichy.

Prezes okręgu i prezes koła wręczyli nagrody: Złotą odznakę PZW otrzymał kol. Włodzimierz Mazur, a srebrne odznaki PZW otrzymali kol. Marek Panek i Wojciech Felczak.Medal za Zasługi dla wędkarstwa otrzymali kol. Ryszard Nowakowski i Jerzy Adamkowski.  Puchary i dyplomy otrzymali wędkarze w kategoriach: wędkarz roku i GPX okręgu. Nagrodzeni zaostali kol. : Adam Kakareko, Artur Sobczyk w kategorii U-23, Mariusz Kęska i Michał Jędrzejewski w kategorii JUNIOR, oraz Kamil Trzos w kategorii KADET. 

Mimo małego zainteresowania kolegów wędkarzy zebraniem / 37 osób/ padały konstruktywne propozycje i zalecenia dla zarządu koła i okręgu przyjmowane w głosowaniu jednomyślnie.

Podczas zadawania pytań prezesowi Okręgu, największym zainteresowaniem cieszył się operat wodno-prawny rzeki Bzury, brak porozumienia z Mazowszem i sprawy dotyczące zarybień w ramach operatu wodno-prawnego.

Po długiej i merytorycznej dyskusji zebranie zostało zakończone ok. godz. 13:30.

Zarząd dziękuje wszystkim koleżankom i kolegom za przybycie na zebranie, miłą atmosferę i konstruktywne zalecenia na 2015r.   

 


5
Oceń
(4 głosów)

 

Zebranie Sprawozdawcze Koła P.Z.W. Sochaczew - Miasto za rok 2014. - opinie i komentarze

mariusz1236543mariusz1236543
0
Wielka szkoda ,że frekwencja taka mała co tylko świadczy o tym jakim zainteresowaniem wędkarzy cieszą się tego typu spotkania,a i dokonanie jakichkolwiek zmian ma znikome szanse na realizację.Powyższa informacja byłaby dużo ciekawsze gdyby rozwinięto myśl ,,padały konstruktywne propozycje i zalecenia dla zarządu koła i okręgu przyjmowane w głosowaniu jednomyślnie."Bo zapewne wśród tych co nie byli znajdują się tacy co być po prostu nie mogli z przyczyn od nich niezależnych. A może ktoś ma chęci opisania szerzej tego co było na tym zebraniu.Z poważaniem Mariusz Bajurski ,,Sochaczewski Wędkarz" (2015-02-24 21:25)
Adam BAdam B
0
Brak frekwencji jest porażający i JEDNOZNACZNY w swojej wymowie dokladnie tak samo jak brak frekwencji w kinach na filmie X świadczy o tymże filmie X. Tutaj w ogóle nie ma o czym mówić. Podziwiam Pana Panie Mariuszu od jakiegoś już czasu.... śledząc kiedyś... historię konfliktu.... tak to nazwę. Głównie dlatego, ze Pan wie, ze to walka z wiatrakami. Pocieszyć Pana? Dzwoni Prezes Spółdzielni mieszkaniowej.... Informuje, ze przeprowadził kontrolę mojego mienia prywatnego i informuje mnie iż mam prawo posiadać domofon. Obecnie oczekujemy na informację, czy mamy prawo oddychać powietrzem z terenu spółdzielni ;-) Czasem trzeba się tak po prostu i po ludzku UŚMIAĆ PO PACHY. Zdrowia życzę ;-) (2015-03-05 10:41)
mariusz1236543mariusz1236543
0
Panie Adamie. Mimo jak to Pan określił ,,konfliktu" wbrew pozorom mam sentyment do tego koła(nie mylić z władzami bo one się zmieniają) gdyż byłem jego członkiem aż, a może tylko od 1979 roku. Obecnie jestem niezależnym niezrzeszonym wędkarzem który posiada jakąś tam wiedzę nabytą przez te wszystkie lata (również te kiedy byłem we władzach tego koła).Pozwala mi to na trochę szersze spojrzenie na sprawy wędkarstwa.Zapraszam na moje bloga www.sochaczewwedkarz.blogspot.com.Można się tam zapoznać z wieloma przepisami dot.wędkarstwa i nie tylko.Dziękuję za uznanie i pozdrawiam Mariusz Bajurski ,,Sochaczewski Wędkarz" (2015-03-06 22:39)

skomentuj ten artykuł