Zebranie sprawozdawcze, Piła, 24.02 - relacja

/ 2 komentarzy / 12 zdjęć


Jak co roku w lutym odbyło się zebranie sprawozdawcze w naszym kole.24.02. w siedzibie ON PZW w Pile o godz. 15.45, w drugim terminie 18 wędkarzy, w tym jedna pani rozpoczęło zebranie, które zaszczycił swoją obecnością prezes ON PZW w Pile kol. Czesław Pachowicz. Powitaniem obecnych oraz gościa prezes koła kol. Ryszard Szulc rozpoczął obrady, przedstawiając zebranym sprawozdanie z działalności za rok ubiegły Koła „Złota Rybka”. Następnie sprawozdanie z działalności sportowej koła przedstawił v-ce prezes ds. sportu kol. Henry Błaszczyk . Finanse koła , zebranym przedstawił skarbnik kol. Jarosław Błaszczyk. Tadeusz Daszkiewicz jako przewodniczący komisji rewizyjnej przedstawił jej sprawozdanie. W następnej kolejności prezes ON PZW przedstawił zebranym problemy Okręgu i odznaczył sześciu wędkarzy medalem honorowym” Za zasługi dla Okręgu Nadnoteckiego”. Odznaczenia otrzymali: kol. kol. Regina Szymaś , kol. Jolanta Adamek, kol. Edward Stasiak, kol. Zbigniew Pawłowski , kol. Robert Aniserowicz i kol. Janusz Kredenc. Trzech najlepszych wędkarzy w każdej dyscyplinie Grand Prix koła otrzymało puchary. W ubiegłym roku koło liczyło 631 członków i było najliczniejszym w Okręgu Nadnoteckim. Zatwierdzeniem planu pracy , preliminarza wydatków oraz dyskusją zakończono obrady.

Sprawozdanie z działalności sportowej w załączniku.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 Zebranie sprawozdawcze, Piła, 24.02 - relacja - opinie i komentarze

rychter56rychter56
0
Koledzy Wędkarze !!! Stan członków naszego koła na koniec 2014 roku to 631 osób,na Zgromadzeniu Sprawozdawczym obecnych było aż 18 członków koła!!! To naprawdę szok,aż 18 a może tylko 18.Proszę tylko nie mówić "bo ja nie wiedziałem",ogłoszenie na stronie wisiało,w sklepie można się było dowiedzieć no ale po co tracić czas i chodzić na jakieś tam zebrania,lepiej wieszać psy na gospodarzach koła na rynku lub na ulicach,albo pisać dziwne pisma do Okręgu na temat pozamykanych pomostów.W internecie jest prowadzona wielka akcja "Czas na zmiany w PZW" ale chcąc tych zmian należy przychodzić na zebrania i być aktywnym członkiem koła,które jest podstawą PZW.Z pieniędzy które każdy z Was płaci za składki 38% wpływa do koła.Z tych pieniędzy organizowane są zawody,dofinansowywane są starty drużyny koła w zawodach okręgowych itd.Koledzy Wędkarze to są wasze pieniądze,to jest też Wasza strata jeżeli nie umiecie z nich korzystać,a więc zamiast pieprzyć głupoty nie mając podstawowej wiedzy weżcie się za siebie i do roboty,terminarz imprez jest w sklepie u SKARBNIKA-to pisałem ja WASZ Prezes. (2015-02-27 19:40)
Muchozol Muchozol
0
Panie Prezesie- super napisane, chodzą i bajki opowiadają jak to w kole jest żle, gdyby na zebranku piwko dawali to frekwencja byla by wysoka. (2015-03-08 21:44)

skomentuj ten artykuł