Zebranie sprawozdawcze w kole Spółdzielca - 12.02.2016r


W dniu 12 lutego br. koło Spółdzielca zorganizowało swoje zebranie sprawozdawcze. Członkowie naszego koła spotkali się tym razem w Domu Kultury Kolejarza przy ul. Szczecińskiej 17.

Swoją obecnością zaszczycił nas Prezes Okręgu Szczecin - Pan Grzegorz Rogalewicz. Po przywitaniu się z każdym wędkarzem przyszedł czas na konkrety. Po przeczytaniu sprawozdania za poprzedni rok przyszedł czas na zadawanie pytań przez naszych członków Prezesowi Okręgu. Należy przypomnieć, że Pan Grzegorz jest Prezesem od około pół roku. Najważniejszymi wątkami były:

- porozumienia z sąsiednimi okręgami,

- śmieci na łowiskach,

- zachowania rybaków podczas wędkowania itd.

Kto był na zebraniu to usłyszał odpowiedzi a tych pytań było znacznie więcej. Należy zaznaczyć iż nowy Prezes był i jest zawodnikiem startującym z zawodach i na pewno zna problemy codziennych wędkarzy. Przez te pół roku już zrobił sporo (można poczytać  na stronie Okręgu Szczecin).

Następnie nastąpiła najbardziej miła część zebrania, czyli odczytanie imprez na 2016 rok oraz dekoracje najlepszych wędkarzy w poszczególnych kategoriach. Jakie kategorie oraz Ci najlepsi zostali zaprezentowani na zdjęciach. Piękne, nieoklepane wzory pucharów wręczał dla zwycięzców Prezes Okręgu.

Fotki z zebrania pod tym linkiem;

https://picasaweb.google.com/115675238361455886868/ZebranieSprawozdawczeWKoleSpoDzielca12022016r


 


4
Oceń
(4 głosów)

 

Zebranie sprawozdawcze w kole Spółdzielca - 12.02.2016r - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł