Zebranie sprawozdawcze za rok 2015 za nami


W niedzielę 14 lutego odbyło się w naszym kole zebranie sprawozdawcze. Wzięło w nim udział 48 kolegów, czyli nieco ponad 5% wszystkich członków koła. Trochę ta liczba smuci, bo w codziennych spotkaniach dyskusje są często żywe, a kiedy jest ku temu okazja w szerszym gronie i dodatkowo istnieje możliwość wprowadzenia pewnych pomysłów w życie, to na zebraniu tych głosów brakuje.

Nie znaczy to, że na wczorajszym nie poruszano ciekawych tematów. Szczególnie, że była ku temu świetna okazja, gdyż nasze zebranie z ramienia Okręgu PZW obsługiwał kol. Jerzy Kuligowski. 

Były pytania o zarybienia, o małą liczbę podpisanych porozumień z innymi okręgami, kiepski stan strony internetowej naszego okręgu.

Wśród postulatów padła propozycja organizowania w naszym Kole większej liczby zawodów towarzyskich. 

Prócz dyskusji był też czas na uhonorowanie tych członków Koła, którzy swoją pracą przysłużyli się naszej społeczności. 

Dyplomami zostali wyróżnieni: Rafał Dębski, Dariusz Tatara, Damian Kiełkowicz, Jerzy Stępień, Tomasz Bujacz, Sebastian Węglewski, Jakub Górecki i Jakub Olczyk.

Dwóch kolegów otrzymało uchwałą ZG PZW odznakę PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego, złotą kol. Robert Trajdos i srebrną kol. Marcin Borowiecki. 

Dziękujemy również wszystkim nie wymienionym z imienia i nazwiska kolegom, dzięki którym nasze Koło prężnie się rozwija.

Nagrodzono również pucharem zwycięzcę edycji GP 2015 Koła, kol. Adama Poradę.

Dziękujemy kolegom Zbigniewowi Sobańskiemu (Koło Miejskie nr 21 w Radomsku) i Maciejowi Wojteckiemu (Koło FON nr 23 w Radomsku) za udział w naszym zebraniu.

Mamy już ustalony plan działań na 2016 r., pozostaje więc tylko brać się do pracy. Liczymy na pomoc wszystkich kolegów

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Zebranie sprawozdawcze za rok 2015 za nami - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł