Zebranie sprawozdawcze koła PZW Rapa

/ 2 komentarzy / 11 zdjęć


W dniu 18.03.2016r w drugim terminie o godz. 17.15 w budynku Logistyki Szpitala Wojskowego odbylo się Zebranie Sprawozdawcze Koła PZW "Rapa". Wśród zaproszonych gości byli p. Dyrektor Biura mgr inż. Lidia Piratań i p.Andrzej Moździerski Ochrona i zagospodarowania wód z Okręgu Nadnoteckiego w Pile.
Na zebranie przyszlo 11 członków i jeden uczestnik. Gospodarzem zebrania był Prezes koła kol. Krzysztof Chora. W trakcie posiedzenia przedsawione zostały przez prezesa sprawozdania z działalności koła za rok 2015. Przyjęto przedstawiony plan działania i Preliminarz budżetowy na 2016r. na koniec zebrania była wolna dyskusja, gdzie poruszono bardzo istotne i trudne sprawy.

                                                                      DRODZY KOLEDZY KOŁA "RAPA"
Rok 2015 był najsłabszy rokiem aktywności koła od początku istnienia ,co zarząd stwierdził jednogłośnie.Pierwsza przyczyna ,było brak jezior , gdzie można było by zorganizować legalnie zawody . Druga przyczyna to brak zawodników. Udział w zawodach zgłaszało około czterech do pięciu osób. Trzecia przyczyna , to brak aktywności zarządu. Cele , które były postawione na rok 2015 nie udało się zrealizować . Głównym celem było zwiększenie członków koła, zwiększenie ilości zarybień naszych wód, oraz ilości zawodów sportowych organizowanych przez nasze koło. W ubiegłym roku odeszło z naszego koła 7 członków i nie znamy przyczyny. Nasze koło było zawsze bardzo aktywne, do roku 2015. Ubolewam też , że członkowie nie biorą czynnego udziału w życiu naszego koła . Po wykupieniu znaczków już ich nie widzimy....................
Rok 2016 przyniósł zmiany personalne w strukturze zarządu koła. W planach na rok 2016 jest po pierwsze nakłonić członków do aktywnego brania udziału w czynnym życiu naszego koła, zwiększenie ilości członków, oraz zarybienie szczupakiem . Łatwo powiedzieć , trudno wykonać - zaproponowałbym , wyróżnić na koniec roku 2016 najbardziej aktywnych wędkarzy koła , przez wysłanie imiennych zaproszeń, na zebrania koła na którym , będą wręczane nagrody w postaci – medali, dyplomów uznaniowych i pucharów. Drugą niespodzianką mogłaby być losowanie nagrody głównej wśród wszystkich członków biorących udział w zebraniu ( z wykluczeniem zarządu). Może to być talon do zrealizowania w sklepie wędkarskim , lub nagroda rzeczowa.

 

 


3
Oceń
(2 głosów)

 

Zebranie sprawozdawcze koła PZW Rapa - opinie i komentarze

troctroc
+3
Obecność na Zgromadzeniu- bolączka chyba wszystkich kół. Nie wiem od czego to zależy ale nasze ostatnie Walne Zgromadzenie Koła pokazało, że może być wręcz przeciwnie- na prawie 250 członków koła na zebranie przyszła niemalże połowa, w lokalu zabrakło dostawek. Jak widać- można. Pozdrawiam. (2016-03-25 18:23)
blutublutu
0
W jaki sposób nakłoniliście członków. Zdrowych wesołych świąt, oraz życzę rekordowych złowionych ryb. Serdecznie pozdrawiam. (2016-03-26 05:54)

skomentuj ten artykuł