Zebranie Sprawozdawcze Koła PZW nr 105 w Inowrocławiu - relacja

/ 16 zdjęć

W dniu 17.03.2018r o godzinie 11.00 w Klubie Wędkarza w Mątwach odbyło się zebranie sprawozdwcze koła PZW nr 105 w Inowrocławiu, na którym podsumowano działalność Koła.

Podczas zebrania przedstawiono sprawozdania Prezesa Koła, Skarbnika, Sądu Koleżeńskiego, Komisji Rewizyjnej. Po sprawozdaniach podsumowano Klasyfikację Grand Prix Koła na najlepszego wędkarza w 2017 r. W kategorii seniorów zwyciężył Mateusz Pająk, drugie miejsce zajął Mateusz Kaczmarek, a trzecie Piotr Kaczmarek. W kategorii młodzieżowej zwyciężył Jakub Dąbrowski, drugie miejsce zajął Dawid Dąbrowski, a trzecie Radosław Zieliński. Zwycięzców nagrodzono pucharami i dyplomami. Również podczas zebrania Antoni Wojtysiak otrzymał srebrną odznakę PZW.

Dziękujemy członkom i sympatykom naszego koła za udział w zebraniu i zapraszamy do udziału w zawodach z cyklu Grand Prix Koła.

1
Oceń
(1 głosów)

Zebranie Sprawozdawcze Koła PZW nr 105 w Inowrocławiu - relacja - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

Sklep wędkarski internetowy, duże okazje tanie wędki i kołowrotki online - zdjęcia i fotki