Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze - 2 grudnia 2012

/ 4 komentarzy

W dniu 2.grudnia 2012r odbyło się zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Kola PZW nr.15.w Kowalewie Pomorskim.Zebranie odbyło się w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury.Spotkanie otworzył Prezes Koła kol.Zwoliński T.witając przybyłych gości -Burmistrza Kowalewa Pomorskiego p.A. Grabowskiego,członków Zarządu Rejonu,Komendanta SSR. i wszystkich wędkarzy.Na spotkaniu zostały przedstawione sprawozdania z 4 letniej działalności Zarządu Kola:

1) Sprawozdanie z działalności Zarządu Koła przedstawił Zwoliński T.- (Prezes Kola)
2) Sprawozdanie finansowe przedstawił Dajczak J.- (Skarbnik Koła)
3) Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przedstawił Wiśniewski E.- (Przewodniczący K/R.
4) Sprawozdanie z działalności Społecznej Straży Rybackiej przedstawił Chromczak J.-(SSR).

Prezes Kola podziękował wszystkim za współpracę i za wsparcie( finansowe i materialne) sponsorom w organizowaniu zawodów wędkarskich: Seniorów,Juniorów i najmłodszych adeptów wędkowania jakimi są Kadeci Szkółki Wędkarskiej,działającej przy naszym kole.To dzięki naszym sponsorom odbywa się tak wiele zawodów w naszym kole.Podziękowania należą się :

Burmistrzowi Miasta i Gminy p.A Grabowskiemu.
E.K.Chmielewscy -(Sklep. Wędk. MILA )
Zwoliński T. (Prezes Koła )

Podziękowania należą się również wędkarzom jak i rodzicom,którzy pomagają i wspierają zawody najmłodszych wędkarzy,drobnymi upominkami i słodyczami.Po dyskusjach i wysunięciu wniosków i zadań,przedstawieniu planu pracy na następne 4 lata.Zebranie podsumowano pokazem slajdów i,krótkich filmików z działalności Koła za rok 2012.Jak co roku można było nabyć filmik ze spotkań i wszystkich zawodów i imprez wędkarskich w których brali czynny udział wędkarze naszego koła w 2012r.Pieniążki (co łaska ) przeznaczone są na Szkółkę Wędkarską na wyjazdy nad wodę na (kiełbaski,napoje,słodycze.) Za wsparcie w imieniu KADETÓW pragnę podziękować :

E.K. Chmielewscy - (Sklep Wędk. MILA) Kowalewo Pom.
Sz.M. Wieckowskim - (wędkarze)
M.M. Marcinkowscy - (Krzewy ozdobne-iglaki,byliny,róże,rośliny szczepione,owocówka,drzewa)
T. Zwoliński -(Prezes Koła)
M. Wilk -(wędkarz).

Zarząd Koła dziękuje wszystkim za przybycie.

 


5
Oceń
(15 głosów)

 

Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze - 2 grudnia 2012 - opinie i komentarze

kamil11269kamil11269
0
***** (2012-12-05 15:23)
PiciuPiciu
0
Pewnie zarząd pozostał na następną kadencje w niezmienionym składzie? Życzę sukcesów w nadchodzących latach w wędkarstwie i życiu osobistym. ***** (2012-12-06 08:41)
dendrobenadendrobena
0
Z opisu wynika że chyba pozostał. Tzn. że dobry zarząd. Gratuluję i również życzę sukcesów w nowej kadencji. (2012-12-08 02:05)
PitbulPitbul
0
Jakoś mało o planach na przyszłość.... Przyjęto, klepnięto, podziękowano, i.... ? Albo marność relacji (pominięcie najważniejszego) albo Zarządu(acz nie sądzę po dotychczasowych pracach w Kole) Sorki za brak delikatności w komentarzu, ale albo "się dzieje", albo (jak czytam) "kolejne plenum......" A serio to pozdrowienia i sukcesów (tych co przed Wami !) T. (2012-12-30 23:52)

skomentuj ten artykuł