Zebranie sprawozdawcze.

/ 26 zdjęć


\r\n\r\n

Po raz 39. spotkaliśmy się na zgromadzeniu członków Koła\r\nNr 109 PZW METALURG Kutno aby Zarząd i działające komisje mogły przed\r\nnajwyższym gremium Koła złożyć sprawozdania ze swej pracy za ubiegły rok. Na\r\nprzybyłych czekały świeże bułeczki z wędliną przygotowane przez wspomagające\r\nnas Panie.

\r\n\r\n

Zebranie sprawozdawcze zostało zorganizowane w gościnnych\r\nsalach recepcyjnych hotelu AWIS w Kutnie. Sala została na tę okoliczność\r\nudekorowana barwami i znakami Polskiego Związku Wędkarskiego.

\r\n\r\n

Prezes Koła poprosił przybyłych o powstanie i uczczenie\r\nminutą ciszy wszystkich wędkarzy, którzy opuścili doczesne łowiska. Pamiętamy o\r\n1050 rocznicy Chrztu Polski, a członek Koła i jednocześnie Kapelan Koła ks.\r\nPrałat Jan Dobrodziej po krótkiej modlitwie za pomyślność PZW, jego członków\r\nwraz z rodzinami i grono przyjaciół wędkarzy wspomniał kilka słów o tej\r\ndoniosłej rocznicy. Zebranie otworzył i porządek obrad zaproponował Prezes Koła\r\nKol. Zbigniew Gralewski. Wręczono wyróżnienia. Wybrano władze i komisje\r\nzebrania. Przyjęto w poczet członków młodego wędkarza.

\r\n\r\n

Sprawozdania złożyli : Zarząd Koła, Komisja Rewizyjna,\r\nSąd Koleżeński, Rzecznik Dyscyplinarny oraz Komisja Egzaminacyjna.\r\nPrzeprowadzono dyskusję i zostały udzielone wyczerpujące odpowiedzi. Zarządowi\r\nudzielono absolutorium za mijający rok działalności.

\r\n\r\n

Skarbnik Koła przedstawiła preliminarz wydatków na rok\r\n2016, Sekretarz Koła złożył propozycję planu pracy, a Kapitan Sportowy\r\nzaproponował plan imprez sportowych i rekreacyjnych na najbliższy rok.

\r\n\r\n

Przedyskutowano złożone propozycje i po ich uzupełnieniu\r\nzatwierdzono w głosowaniu jawnym.

\r\n\r\n

Działająca przez cały czas Komisja Uchwał i Wniosków przygotowała\r\nprojekt Uchwały Zebrania Sprawozdawczego. Po szerokiej dyskusji Uchwała została\r\nprzyjęta i tym samym wyznaczyła cele i zadania na rok 2016.

\r\n\r\n

Na zakończenie Prezes Koła przekazał życzenia udanego\r\nnadchodzącego sezonu oraz prosił o przekazanie życzeń na rok 2016 dla rodzin\r\nwędkarzy. Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na wspólny obiad.

\r\n\r\n

Po kilkugodzinnej przerwie część uczestników zebrania\r\nwróciła w gościnne progi sal hotelu AWIS aby uczestniczyć w spotkaniu rodzin\r\nwędkarskich. Ok. 40 osób przy muzyce zespołu Kszak wesoło bawiło się do\r\npóźnych godzin nocnych. Takie zabawy to już tradycja Koła.

\r\n\r\n

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Zebranie sprawozdawcze. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł