Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze naszego Koła

/ 14 zdjęć


W niedzielę 26 lutego 2017r. o godzinie 15:15 w drugim terminie odbyło się Walne Zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze naszego Koła.  W czasie zebrania zaznaczony był też wątek czterdziestolecia Koła, którego zebranie założycielskie odbyło się w dniu 15. 03. 1977r. Brak jest świadków tego wydarzenia, jak i śladów działalności koła, które nosiło nazwę „Motor” i istniało przy Wyższej Oficerskiej Szkole Samochodowej. Po likwidacji Szkoły patronat nad Kołem przejął Sklep Wędkarski Złota Rybka i tak z dniem 17.12.2004r. Koło przyjęło nazwę „Złota Rybka”. Od 2004r. dostępna jest kronika, wcześniejsza zaginęła. Po przejęciu  przewodnictwa w zebraniu przez kol. Roberta Aniserowicza ukonstytuowały się komisje potrzebne do sprawnego przeprowadzenia Walnego Zgromadzenia. Sprawozdania z działalności Koła za ubiegły rok złożyli: prezes Koła Ryszard Szulc, skarbnik Jarosław Błaszczyk, członek komisji rewizyjnej Zbigniew Pawłowski, zaś v-ce prezes ds. sportu kol. Henryk Błaszczyk złożył sprawozdanie z działalności sportowej Koła roczne i z czterdziestolecia. Następnie gremium dokonało wyboru władz i organów Koła.
Prezes Koła: Piotrowski Stanisław
V-ce prezes ds. sportu: Błaszczyk Henryk
Sekretarz: Szymaś Edward
Skarbnik: Błaszczyk Jarosław
Gospodarz: Stasiak Edward
Członek: Aniserowicz Robert
Członek: Mohr Konrad
Komisja Rewizyjna: Przewodniczący: Szulc Ryszard, członek: Pawłowski Zbigniew, Nowakowski Damian, Godlewski Filip.
Odznaczenia związkowe z rąk członka Zarządu ON PZW kol. Henryka Błaszczyka odebrali: Robert Aniserowicz i Stanisław Piotrowski i Damian Nowakowski. Następnie puchary w klasyfikacji całorocznej GP Koła otrzymali w spławiku:

  1. Błaszczyk Jarosław 18 pkt
  2. Nowakowski Damian 19 pkt
  3. Piotrowski Stanisław 25 pkt
GP Koła w spinningu:
  1. Aniserowicz Robert 11 pkt
  2. Stasiak Edward 22 pkt
  3. Bajus Michał 25 pkt
GP juniorzy:
  1. Mohr Konrad 7 pkt
  2. Hebel Dawid 10 pkt
GP Koła kobiety: Szymaś Regina

Delegatami na Zjazd Okręgu Nadnoteckiego wybrani zostali: Stanisław Piotrowski, Henryk Błaszczyk, Konrad Mohr i rezerwowy Piotr Graczyk. Od początku obrady prowadzone były przy kawie i ciasteczkach, na zakończenie podano obiad.
 

 


5
Oceń
(1 głosów)

 Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze naszego Koła - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł