Żegnaj Wojtku !


Wojciech Jadczak, lat 69,członek Polskiego Związku Wędkarskiego od 1963 roku.
Srebrna Odznaka PZW 2004 , Medal za zasługi w rozwoju wędkarstwa – 2007 r., wyróżniony najwyższą nagrodą Koła „ECCE HOMO Caritate et Justicia” za szczególny wkład pracy na rzecz Koła.
1998 – 2013 – Członek Zarządu Koła, Skarbnik(2001-09), V-ce Prezes(2009-13), Przew. Komisji Egzaminacyjnej, Rzecznik Dyscyplinarny Koła
Kol. Wojciech Jadczak był bardzo aktywnym członkiem władz Koła. Wzorowo wywiązywał się z powierzonej mu funkcji Skarbnika. Na podstawie własnych kontroli jak i opinii Gł. Księgowej z ZO PZW we Włocławku prace wykonywał rzetelnie i terminowo. Należycie dbał o powierzony mu majątek. Wkładał wiele pracy na rzecz Koła poprzez angażowanie się w realizację planów Koła. Czynnie wspierał akcje niesienia pomocy osobom potrzebującym.. Swoją pracowitością i wielkim zaangażowanie przyczyniał się rozwoju Koła i powiększania jego majątku. Był wyśmienitym wędkarzem, medalistką mistrzostw Koła, medalistą wielu zawodów w rywalizacji między Kołami. Inicjował wiele pomysłów na rzecz rozwoju sportu i rekreacji PZW. Bardzo aktywnie uczestniczył w pracach na rzecz stanicy w Kromszewicach. Był osobą powszechnie lubianą.
Zawodowo związany głównie z Odlewnią Żeliwa w Kutnie, którą najpierw budował a następnie pracował w jednym z najważniejszych oddziałów produkcyjnych jaką była rdzeniarnia. Aktywny działacz związków zawodowych, ławnik sądowy.
Cześć jego pamięci!
 

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Żegnaj Wojtku ! - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł