Zestaw sumowo morski opis

/ 5 komentarzy / 6 zdjęć


[p]Zestaw sumowo morski

Podczas przedostatniego rozdania sprzętu dla posiadaczy konta Vip poszczęściło mi sie i zostałem obdarowany zestawem sumowo morskim. Miałem zamiar przetestować sprzęt i opisać. Niestety ze względu na pewne cechy sprzętu o których napiszę później sprzętu nie przetestowałem na żadnej rybie i tymczasem pozostał jedynie opis.


Na opakowaniu nie ma żadnych informacji. Ani nazwy firmy, producenta ani danych technicznych zestawu.
Jednak już na pierwszy rzut oka widać że sprzęt jest na dużą rybę. Zarówno hak i kotwica wyglądają bardzo solidnie. Plecionka którą ciężko nazwać plecionką bo bardziej przypomina sznurek czy linkę wygląda jakby miała poradzić sobie z wyciągnięciem upartego osła z wody.

Cały zestaw ma około metra długości. Zakończony jest kotwicą nad którą ok 15 cm przymocowany jest hak. Zarówno hak jak i kotwica w pojedynkę wielkością dopasowane są do raczej średniego suma. Jednak połączone tą linką sprawiają wrażenie sprzętu na większe okazy.


Niestety w tym roku nie udało się skusić odpowiednio dużego suma. Sprzęt na pewno się przyda i zostanie przetestowany. Wtedy będę mógł napisać test sprzętu a nie jak dotychczas opis.
[/p]

 


5
Oceń
(15 głosów)

 

Zestaw sumowo morski opis - opinie i komentarze

JKarpJKarp
0
Nie wiem dlaczego Twoim zdaniem te zestawy są sumowo-dorszowe ? Jak na moją wiedzę są to typowe przypony na suma. (2013-09-27 17:09)
Jakub WośJakub Woś
0
Masz rację powinno być sumowo morski (2013-09-27 21:52)
danielkasdanielkas
0
Przed użyciem radziłbym przetestować "na sucho" wytrzymałość takiego zestawu - lepiej nie robić tego bezpośrednio na (oby) dużej rybie. Na moje oko kotwica jest uwiązana nieprawidłowo + nie wygląda ona na wzmacnianą - ja osobiście nie użyłbym takiego sprzętu. Ale to tylko moje zdanie. (2013-10-01 11:23)
Jakub WośJakub Woś
0
Dzięki za rady na pewno skorzystam. Wiązanie kotwicy przy takim zdjęciu oceniłeś trafnie, co świadczy o sporym doświadczeniu w tej dziedzinie. (2013-10-01 20:11)
slawekkiel17slawekkiel17
0
Trafny opis tego co widac na zdjeciach. Osobiscie na morze tego by nie polecal, ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania !!! Pozdrawiam serdecznie *****5-ka (za krytyke) Slawek (2015-06-24 17:55)

skomentuj ten artykuł