Zestaw spinningowy własnej roboty.

/ 3 komentarzy / 2 zdjęć


No to zaczęliśmy!!!!
Poniżej przedstawiam naszą ofertę( na poczatek). Nie będę wam opisywać jak przebiegała produkcja,ale zapewniam - było śmiesznie.

Teraz troche teorii

zestaw spiningowy składajacy się z rozwieracza i wypychacza-oba ze stali hromowoniklowej, astepnie ciężarki w kształcie małży w wadze 40-125 gr z owijką chromoniklowa na zanętę (koszyczek lub bez), łezki w wadze 3-30g oraz paleczki z kretlikami. Podpórki z tej samej stali o różnych wysokościach nadające się nie tylko do podpierania wędek, ale również do opiekania kiełbasek nad ogniskiem( SPRAWDZONE ).

Wszelkie pytania jak i zamówienia proszę pisać tu albo na blog Ryśka lub pod numer telefonu 500495530.

Produkujemy to w domu ( na razie ), w planie mamy też produkcję specjalnych wózków dla wygody Waszej, w których będzie cały sprzęt łącznie z krzesełkiem i parasolem.

 


4
Oceń
(12 głosów)

 

Zestaw spinningowy własnej roboty. - opinie i komentarze

zegarzegar
0
Ciekawe rozwiązanie tego ciężarka z możliwością umieszczenia zanęty. Dokładnie nie widać ile tam jest miejsca , może gdyby to zdjęcie było z góry byłby lepszy widok. Ciekaw jestem jaka jest wasza oferta cenowa tych wyrobów , jaka jest gramatura ciężarków i jaka cena ilościowa- rozwieraczy również- przypuśćmy że po dziesięć sztuk z każdego asortymentu. Pozdrawiam (2009-01-28 19:34)
u?ytkownik5460u?ytkownik5460
0
a co z gruntowymi o których pisałem ? eko- kamienne będę na targach w niedzielę będziecie? (2009-01-28 21:13)
swiezyswiezy
0
Witam też byłbym zainteresowany ciężarkami w kształcie dysku serca o wadze około 100 gram widziałem takie w waszej ofercie ale nie wiem jak się cenicie wystawcie coś na allegro i podajcie link chętnie skorzystam . Trzeba wspierać nowe inicjatywy i pomagać potrzebującym ludziom . (2009-01-28 21:47)

skomentuj ten artykuł