Zimowe zawody o mistrza koła j.Zadworne 2011

/ 1 komentarzy / 10 zdjęć


Dzisiaj o godzinie 8,00 spotkaliśmy się na parkingu j. Zadwornego ,aby rozegrać zimowe zawody o mistrza koła na lodzie.Na starcie zameldowało się 17 zawodników w tym dwóch juniorów.Stało się już tradycją , zawody otwiera nasz prezes Kaziu Banach.Po przywitaniu -przypomniał co możemy w tej chwili łowić no i oczywiście wymiary ryb które mamy nadzieję łowić.Jezioro to nie słynie ze zbyt dużych płoci ,a te przede wszystkim będziemy poławiać.Są tu okonie no i krąpie. Po odprawie godzina 8,30 rozpoczynamy połowy.Mija 10 minut zawodów i słychać pierwsze głosy o złowionych rybkach. 10 stopniowy mróz znacznie utrudnia nam wędkowanie koledzy łowią płotki i krąpie.U mnie też czepiają się raczej małe płotki.Choć udało mi się wyholować okonka 27cm i wadze 30dkg.Mija czas ,a mróz coraz bardziej nam dokucza.Niektórzy wędruję miedzy stanowiskami ,aby cokolwiek się rozgrzać.Mija 2,5 godziny i kończymy zawody.Komisja sędziowska waży rybki.Podsumowanie wyników i : zwycięzcą okazuje się Jan Glazik z wynikiem 880 pkt.
Drugi Mirek Smoleń-760 pkt.
Trzeci Bogdan Mroziński -660 pkt.
Czwarty Henryk Gumiński -410 pkt.
Piąty Andrzej Drewczyński 280 pkt.
Szósty Stanisław Kuczer 240 pkt.
Teraz najprzyjemniejsza chwila -rozdanie nagród i upominków.Prawie każdy uczestnik tych zawodów otrzymał skromny upominek.Ze względu na niską temperaturę -tym razem nie było kiełbasek.Pożegnanie od prezesa i do zobaczenia na kolejnych zawodach już w maju.

 


4
Oceń
(16 głosów)

 

Dokumenty (1)Zimowe zawody o mistrza koła j.Zadworne 2011 - opinie i komentarze

piotr 0206piotr 0206
0
Pogoda cudowna na takie zawody. Ryba dopisała. Wygląda na to że zawodnicy słabo zachartowani. Gratuluję udanej imprezy. Pozdrowienia dla organizatorow i uczestnikow. (2011-03-05 16:14)

skomentuj ten artykuł