Zaloguj się do konta

Złota Rybka 2011 - Finał

Z chwilą odgwizdania pierwszego sygnału zaczeło padac, zamieniło się to w ulewę!!!! i tak było do końca zawodów. Zawody O,,Złotą Rybkę”” rozegrano na Jeziorze Wlk. Głęboczek w dniu 18 czerwca 2011 roku. Zawody mały trwac I- turę, 4-godziny ale z powodu ulewy i tak wytrzymaliśmy 3 -godziny. Zarząd Polskiego Czerwonego Krzyża w Brodnicy organizuje ( to już 11 razy) - nad jeziorem Wlk. Głęboczek zawody wędkarskie o ,,Złotą Rybkę „ i tytuł Najlepszego Honorowego Krwiodawcy. Zawodnicy startują pod hasłem „Twoja krew ratuje życie”.Tym razem zorganizowano z Okazji 90 – lecia Ruchu Młodzieżowego PCK. Pomagają im w tym szlachetnym przedsięwzięciu koledzy z Koła ,,Wiarus" ze strony PCK Państwo Helena i Jerzy Kanieccy, ze strony Koła ,, Wiarus” koledzy sędziowie pod przewodnictwem Prezesa kol. Andrzeja Kanieckiego.
SPORT I REKREACJA = SAMO ZDROWIE
Najlepszym z wędkujących Honorowych Dawców Krwi, oraz najstarszym zawodnikiem był kol. Stefan (stiven 48 )
Kat. Senior
1. kol.Roman Krotowski , który złowił teeż największą rybę
kat. Kobiet
1. kol. Anna Nagórska
2. kol.Sabina Kaniecka
Koleżanka Katarzyna Lewandowicz - złowiła największą rybę
Najmłodszymy zawodnikami byli kol...Michał Lubczyński, Dominik i Jakub Maciejewscy
kat junior
1. kol. Grzegorz Witkowski
2. kol. Przemysław Zmudziński

Puchary, dyplomy i niespodzianki wręczał Dyrektor Wydziału Sportu i Kultury Urzędu Miejskiego w Brodnicy - Pan mgr Maciej Rżeński.

Kolega Jurek Kaniecki na zakończenie zawodów przeprosił za pogodę – miała byc inna!
Organizator ufundował także niespodzianki. Imprezę sponsorowali Urząd Miejski w Brodnicy i Starostwo Powiatu Brodnica. Zawody zakończono wspólnym grillowaniem. Do przyszłego roku, naprawdę fajna impreza, lecz z powodu ulewy zakończona przedwcześnie.
W imieniu wszystkich uczestników a szczególnie wędkarek i wędkarzy startujących w tych zawodach składam szczere i gorące podziękowanie Państwu Helenie i Jerzemu Kanieckim za zorganizowanie tak wspaniałych zawodów pod tak zaszczytnym hasłem „Twoja krew ratuje życie” i z Okazji 90–Lecia Ruchu Młodzieżowego PCK.

p/s Z powodu padającego deszczu nie mogłem do końca zobaczyc wyników a przede wszystkim ich zapisac – myślę że to i tak jest nie najważniejsze przecież liczy się nasz udział – na który w imieniu organizatora zapraszam w 2012roku.

Opinie (2)

blutu

Serdecznie pozdrawiam organizatorów i wszystkich zawodników a szczególnie S. Kaniecką i R. Krotowskiego od byłego wędkarza z Brodnicy. Gratuluję udanej imprezy.*****  [2011-06-20 08:33]

news34

Impreza szczytny cel miała,brawo

Ale rybki ważone w reklamówkach??????????????????????????????????????????

są do tego kosze,wiaderka z otworami,

Po zakończonych zawodach sędzia pochodzi z wagą pod stanowisko wędkarza następnie rybki wkładamu do wiadra lub kosza,ważymy i wypuszczamy.

Panie sędzio jaki przykład dajemy młodszym.

Pozdrawiam i myśle że to sie więcej nie powtórzy

 

[2011-06-20 10:10]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej