Zmiana organizacj bloga

/ 3 komentarzy

Witajcie. Sezon na pstrąga dla niektórych z nas już się zaczął. W związku z tym większość z nas coraz więcej swojego wolnego czasu poświęca na ostatnie kompletowanie i przygotowanie sprzętu oraz na wypady nad wodę. Dla mmnie dochodzi jeszcze "sezonowe" kręcenie. W związku z tym a przede wszystkim ostatnimi problemami na blogu (...) muszę ograniczyć swoją aktywność na nim oraz na portalu wedkuje. Nie bardzo mam czas na "gimnastykę" z niektórymi bloggerami. Zdecydowanie wolę go poświęcić na sprawy ważniejsze.Tak czy inaczej nadal będę promował pstrąga i C&R natomiast administracyjnie moje obowiązki przejmie mój kolega z PZW Muszyna. Wspólnie jednak będziemy zajmować się rozpatrzeniem przekazania odznak Klubu Miłośników Pstrąga w pewne i sprawdzone ręce.W razie próby kontaktu ze mną proszę o emaile na TroutFlyFishing@interia.eu Blog będę odwiedzał raz w miesiącu lecz z powodu wyjazdu z kraju (ok listopada) prawdopodobnie go zamknę lub przekaże do prowadzenia ponieważ nie będę w stanie obiektywnie pisać o polskim wędkarstwie nie będąc w kraju. Pozdrawiam i przypominam zainteresowanym o promocji C&R oraz gatunku pstrąga. TroutFlyFishing

 


4.1
Oceń
(22 głosów)

 

Zmiana organizacj bloga - opinie i komentarze

u?ytkownik101047u?ytkownik101047
0
Witaj TroutFlyFishing !!! Napiszę tak; zamknięcie bloga nie wchodzi w grę bo to wszystko co do tej pory powstało szkoda, bo jednak człowiek poświęcił trochę czasu na stworzenie czegoś takiego niepowtarzalnego, Więc proszę Cię kolego o rozpatrzenie sprawy co najmniej przekazania bloga Koledze z twojego koła, żeby to żyło i rozpowszechniało, uczyło wędkarzy wędkowania i wypuszczania swoich okazów. Pozdrawiam (2012-03-16 21:10)
spokojnyspokojny
0
Jestem trochę zaskoczony, bo blog jest świetny, ale skoro musisz wyjechać to trudno, życzę Ci powodzenia na obczyźnie, a może i tam coś będziesz łowił? Warto by było o tym czasem napisać, jak za granicą traktuje się nasze hobby. Jeszcze raz dzięki za wszystkie Twoje artykuły które mogłem tu przeczytać, świetna robota. Pozdrawiam Grzegorz "Spokojny" (2012-03-18 23:00)
comtrolcomtrol
0
Pozdrawiam. ***** (2012-10-28 10:52)

skomentuj ten artykuł