Zmiany podczas opłacania składek- elektroniczna baza danych członków PZW

/ 1 komentarzy

UWAGA!!! Zmiany podczas opłacania składek wędkarskich - Elektroniczna Baza Danych Członków PZW
Aktualności |  2015-12-21 |  Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu
 Wydrukuj


Zarząd Okręgu PZW Sieradz w związku z bezwzględną koniecznością realizacji uchwały nr 98 Prezydium Zarządu Głównego PZW z dnia 26 listopada 2015 oraz uchwały nr 121 Zarządu Głównego PZW z dnia 18.12.2015  wprowadza obowiązek wypełnienia przez każdego wędkarza wykupującego składkę na rok 2016 „Karty  Ewidencyjnej Wędkarza”.

 

Karta ta stworzona została na potrzeby Centralnego Rejestru Polskiego Związku Wędkarskiego.

 

Do wypełnienie Karty Ewidencyjnej Wędkarza zobowiązani są wszyscy członkowie PZW. 

 

Karta ta stanowi załącznik do niniejszej informacji. Wypełnioną kartę należy przekazać skarbnikowi macierzystego Koła PZW podczas opłacania składki na rok 2016. W załączniku również znajduje się uchwała  Prezydium Zarządu Głównego nr 98 z 26.11.2015 oraz uchwała Zarządu Głównego nr 121 z 18.12.2015.

 

Prosimy wszystkich wędkarzy o wyrozumiałość dla skarbników Kół dla których jest to całkowicie nowe i niespodziewane wymaganie a także w miarę możliwości zgłaszanie się do skarbników z już wypełnioną Kartą Ewidencyjną Wędkarza.

 


W zbieraniu Kart Ewidencyjnych Wędkarza skarbnikom Kół pomagać będą sekretarze Kół.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Zródło str.Okręgu

 


5
Oceń
(4 głosów)

 Zmiany podczas opłacania składek- elektroniczna baza danych członków PZW - opinie i komentarze

janboruchjanboruch
0
wczoraj opłacił składki, kilkoma słowami niecenzuralnymi skomentowałem wypisywanie karty ewidencyjnej wędkarza, chociaż przytaknąłem jej, bowiem będzie wreszcie uaktualniona tzw. baza gliździarska, tylko dlaczego o tym nie było wcześniej mowy by gliździarze przygotowali podstawowe dane do wypełnienia, a na zakończenie powiem tak: jak dobrze, ze nie jestem skarbnikiem (on największe joby zbierze) (2015-12-29 20:09)

skomentuj ten artykuł