Zaloguj się do konta

Zmienna pogoda na leszczowym poligonie

Ten wypad był jednym z tych bardziej nie pewnych ze względu na pogodę na szczęście się odbył, a rezultaty czyli efekt finalny w postaci złowionych ryb mile zaskoczył.
Prognoza pogody tego dnia nie zachęcała do wyjazdu (deszcz i wiatr) ale po namowach naszego kolegi zdecydowaliśmy wybrać się nad wodę.
Na łowisku pojawiliśmy się koło 12:00 szybkie wybranie miejscówki i długie rozkładanie stanowiska przygotowanie przysmaków dla ryb w postaci dumbellsów w kolorze żółci od Aqua Star No1 do tego pellet Aller Aqua z dodatkiem zanęty o podobnym zapachu.
Gdy przygotowaliśmy wszystko trzy wędki powędrowały do wody jedna blisko około 30 m na klasyka i dwie znacznie dalej na methodę.
Pierwsze brania pokazała szczytówka na klasyku były to nie wielkie leszcze od malutkich aż do takiego 30 cm, co chwilę wpadał jakiś przedstawiciel tego gatunku aż w końcu i na metodzie pokazały się ryby w łowisku i były całkiem pokaźne. 
Walczący lin co mile zaskoczyło wpadły lechy 47 cm i 54 cm jednak największego leszcza złowił nasz kolega 57 cm, a to jest już naprawdę piękny okaz jak na PZW.
Podsumowując wypad czasami nie koniecznie idealna pogoda nad wodą może dać piękne i przede wszystkim waleczne okazy a my z tego wypadu jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani i liczymy na powtórkę w przyszłości.
Życzymy wam połamania nad wodą.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej

Łowisko Tuszynek

ŁowiskoNa Łowisko Tuszynek wybraliśmy się w drugiej połowie lipca na k…