Znowu ''Złota Rybka''

/ 8 zdjęć

Dwa dni wspaniałej walki i wspaniały wynik. Nasz Damian Nowakowski Mistrzem Okręgu Nadnoteckiego w wędkarstwie spławikowym na 2017r. W sobotę i niedzielę 13 i 14 maja na zalewie Koszyce II w Pile rozegrane zostały Mistrzostwa ON PZW w Pile wędkarzy spławikowych. Wzięło w nich udział trzech wędkarzy „Złotej Rybki”. Damian Nowakowski z wynikiem 2 pkt. sektorowych i wagą 6510 i 5735g zwyciężył dwa razy z dużą przewagą w swoim sektorze, Mirosław Pacholak 4 i 6 w sektorze z wagą 2730 i 3050g 13 miejsce, Stanisław Piotrowski 8 i 8 w sektorze z wagą 1690 i 2645g miejsce 24. Trzecie Mistrzostwa ON w tym roku i trzecia wygrana Złotej Rybki. Bo trzeba dodać, że oprócz drużyny w spławiku Mistrzem Okręgu został także spinningista Robert Aniserowicz. Ogółem startowało 43 zawodników w tym dwóch bez ryby. Puchary i Medale zwycięzcom wręczał Prezes ON PZW w Pile kol. Czesław Pachowicz.