Zaloguj się do konta

Zostaliśmy wyróżnieni - Koło Goleniów

Jak wcześniej informowałem w dniu 06 lutego 2010 roku w sali obrad Urzędu Miasta i Gminy w Goleniowie odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze za 2009 rok naszego Koła. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Zarządu Okręgu w Szczecinie prezes Włodzimierz Kornaszewski i v-ce prezes ds. gospodarki rybnej Adam Tański.

Celem zebrania było podsumowanie 2009 roku oraz przedstawienie planu pracy Zarządu Koła PZW „Okoń” na rok 2010, a także zapoznanie zabranych z planem finansowym na bieżący rok. W dyskusji poruszono wiele problemów, w tym związanych z kłusownictwem, czystością wód, wymiarem ochronnym ryb, zarybianiem, działalnością SSR, pozyskiwaniem nowych wód oraz utrzymaniem granicy dotychczasowego podziału rzeki Iny na część górską i nizinną. Podjęto przez zebranych stosowne do poruszonej tematyki i potrzeb wnioski i uchwały do realizacji w najbliższym czasie.

Za dotychczasową działalność na rzecz Koła wyróżniono 3 naszych kolegów odznakami „ Za Zasługi dla Wędkarstwa Polskiego”. Otrzymali je : Bernard Farbotko złotą odznakę z wieńcami, Kazimierz Grzelak złotą odznakę i Henryk Cieśla srebrną odznakę.

Ponadto nasze Koło PZW „ Okoń” Uchwałą Zarządu Okręgu w Szczecinie Nr 20/10 z dnia 18 stycznia 2010 roku z okazji 60- lecia Okręgu zostało wyróżnione za całokształt osiągnięć sportowo-wychowawczych i organizacyjnych Medalem za zasługi dla Okręgu Szczecińskiego PZW. Medal wraz z aktem nadania prezesowi naszego Koła Grzegorzowi Edelwajnowi wręczył prezes Zarządu Okręgu PZW w Szczecinie Włodzimierz Kornaszewski.

Szkoda tylko, że na tak liczne Koło / 754 osoby / jest stosunkowo niewielu członków biorących udział w tego typu spotkaniach zwłaszcza, że są to wspaniałe okazje do przekazania i podzielenia się własnymi spostrzeżeniami i oczekiwaniami w szerszym niż zwykle gronie.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej

Przyducha STOP

Kto z nas nie lubi wędkować i cieszyć się tą chwilą kiedy ryba bierze…