Zwycięzcy wielkiego, wakacyjnego konkursu sms


Ostatni, w te wakacje, konkurs sms dobiegł końca. Kolejny zestaw atrakcyjnych i wartościowych nagród znalazł nowych właścicieli. Przypomnijmy, że aby powalczyć o nagrodę wystarczyło wysłać sms pod numer 72624 - 2 zł (2,46 z VAT) z odpowiedzią na podane niżej pytanie.


Pytanie konkursowe brzmiało:
Kiedy został opublikowany najstarszy przepis kulinarny na wedkuje.pl?


Jeśli uważasz, że:
30.06. 2009 - wyślij SMS pod numer 72624 o treści: DPRYBA1
30.07.2009 - wyślij SMS pod numer 72624 o treści: DPRYBA2
30.08.2009 - wyślij SMS pod numer 72624 o treści: DPRYBA3

Sześciu zwycięzców naszego konkursu to:
I miejsce – posiadacz numeru rozpoczynającego się od 660, a kończącego się na 362
Wędka Dragon Thytan Tele Surf 420/150g + Kołowrotek Dragon HD Rock FD 840i

Dobry projekt, dobry materiał i precyzyjne wykonanie dają w efekcie Dobry Sprzęt. Seria Dragon Thytan to wędziska, którymi łowi się z przyjemnością. Smukłe, lekkie blanki o szybkiej akcji, wzmocnienia Ti Mesh w miejscach narażonych na największe obciążenie przy rzucie i holu, doskonałe przelotki i ciekawa stylistyka łączą się w obraz nowoczesnego, dopracowanego sprzętu.

Kołowrotki opracowane specjalnie do nowoczesnego łowienia w morzu oraz do ciężkich połowów spinningowych i trollingu. Rewelacyjnie mocne, trwałe i niezawodne, sprawdzone w długich testach na Bałtyku i w Szwecji. Główna przekładnia wycinana ze stali nierdzewnej, wszystkie pozostałe elementy metalowe zabezpieczone przed korozją. Pokrycie korpusu i rotora całkowicie odporne na słoną wodę.II miejsce – posiadacz numeru rozpoczynającego się od 517, a kończącego się na 504
Wędka Dragon Millenium HD Fatso Jerk 180 + Kołowrotek Dragon Guide FD 835i

Dobre, solidne wędziska oferowane po przystępnych cenach. Szybka akcja, lekkość i wytrzymałość. Czy to wszystko można pogodzić ? Tak, można ! Dużo czasu i wysiłku kosztowało nas przygotowanie nowej serii wędzisk spinningowych, które za cel stawiają sobie zdobycie miana wyjątkowo długowiecznych i niezniszczalnych.
Nowe kołowrotki Dragona wyprodukowane według koncepcji "V". Rozchylone ukośnie w kształcie litery V ramiona rotora i kołnierz szpuli o stożkowym kształcie wpasowanym w rotor pozwalają zredukować masę kołowrotka i zoptymalizować kształt szpuli pod kątem zwiększenia jej pojemności. Kołowrotki wykonano w technologii CNC. W ofercie znajdą się dwa modele: Metal Guide (FD), w którym korpus i rotor wykonano z superduralu i Guide (FD i RD) z korpusem i rotorem wykonanym ze specjalnego tworzywa kompozytowego.III miejsce – posiadacz numeru rozpoczynającego się od 691, a kończącego się na 038
Wędka Dragon Team Dragon Silver Edition Carp 3,90m 2.75lb 3cz.+ Kołowrotek Dragon Maxima FR1030i

Grupa trzyczęściowych karpiówek dla wędkarzy preferujących krótszy skład do transportu sprzętu. Szeroka oferta wędzisk o różnej mocy (2 3/4 lbs, 3 1/4 lbs oraz 3 3/4 lbs) i długościach 12" lub 13".
Wysokiej klasy kołowrotki typu baitfeeder, wyposażone w system tzw. wolnego biegu szpuli (inaczej "freerunner system"), w obudowie grafitowej, wyprodukowane z zastosowaniem zaawansowanego wspomagania komputerowego i numerycznie sterowanych linii produkcyjnych. Dopracowane, specjalistyczne kołowrotki, o bardzo wysokim standardzie technicznym. Przeznaczenie: mniejsze modele: quiver i feeder, większe (od 50) - specjalistyczny połów karpi.IV miejsce – posiadacz numeru rozpoczynającego się od 660, a kończącego się na 236
Kołowrotek Robinson Free Runner 406

Free Runner to supernowoczesny kołowrotek, który zapewne stanie się hitem roku 2010 zarówno wśród karpiarzy, jak i gruntowców. Dostępny w czterech wielkościach, Free Runner wyposażony jest w system wolnej szpuli "super bait runner" z precyzerem, co ułatwia łowienie w każdych warunkach łowiska i praktycznie eliminuje możliwość samoczynnego wyłączenia sprzęgła wolnego biegu. Niezniszczalna przekładnia, odporny na działanie wody hamulec, wygodna korbka. Zastosowane łożyska kulkowe z ceramicznym pokryciem w kapitalny sposób wydłużają żywotność kołowrotka.

V miejsce – posiadacz numeru rozpoczynającego się od 604, a kończącego się na 886
akcesoria wędkarskie


VI miejsce – posiadacz numeru rozpoczynającego się od 662, a kończącego się na 212
przynęty spinningoweGratulujemy!

UWAGA! Zwycięzców konkursu prosimy o przesłanie danych adresowych oraz numeru telefonu na wiadomość priv redakcji. Aby wysłać do nas wiadomość wystarczy wejść na blog: redakcja.wedkuje.pl <- kliknjj tu, a następnie kliknąć na guzik: "napisz".


Szczegółowe zasady konkursu określa:
Regulamin konkursów SMS

Dotychczasowe konkursy sms wedkuje.pl:
Atrakcyjne nagrody w nowym konkursie sms
Majowy konkurs sms
Nowy konkurs sms
Jesienny konkurs sms
Dla fanów karpiowania - konkurs sms
Wrześniowy konkurs sms
Wygraj morski zestaw
Nowy konkurs sms
Wyślij i wygraj – finał
Wakacyjny konkurs sms
Majowy konkurs sms - finał
Prezenty na Wielkanoc rozdane
Wiosenny konkurs sms - wyniki
Nagrody na Dzień Kobiet - wyniki konkursu sms
Walentynkowe prezenty rozdane – konkurs sms
Noworoczne prezenty rozdane – konkurs sms
Mikołajki z Robinsonem zakończone
Sprzęt na jesień rozdany
Sprzęt Shimano i Dragona rozdany
Konkurs sms – zestaw wędkarski przyznany
Kołowrotek Shimano wylosowany
Sprzęt spinningowy Robinson rozdany
Znamy piątkę zwycięzców
Zwycięzcy wyłonieni

 


4.7
Oceń
(23 głosów)