Żyłka Robinson Van Den Eynde

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć
  • konto usunięte
Wędkarstwo gruntowe Robinson

Witam. Jakiś czas temu w rozdaniu sprzętu dla posiadaczy konta VIP dostałem od Redakcji do testowania żyłkę Robinson Van Den Eynde o średnicy 0,181 mm i wytrzymałości 2,96 kg, na szpuli 150m. Żyłki używałem na przypony w metodzie odległościowej.Dane producenta: Specjalistyczna żyłka wyczynowa do połowów spławikowych. Krystaliczna struktura absorbująca promienie świetlne sprawia, że jest całkowicie niewidoczna w wodzie. Dzięki wyjątkowym właściwościom: niezwykłej miękkości, obniżonej rozciągliwości, braku pamięci oraz podwyższonej na węzle jest idealną żyłką na przypony, do pełnych i skróconych zestawów oraz do metody odległościowej.
Podczas testów żyłka wypadła super:

-bardzo dobra wytrzymałość na węzle,

-odporna na przetarcia,

-brak pamięci,

-idealna żyłka na przypony,

-niewidoczna w wodzie.
Podsumowując, z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu, żyłka kosztuje w granicach 30zł. Zapewnienia producenta są jak najbardziej prawdziwe. Produkt naprawdę wysokiej jakości.

 


4.5
Oceń
(17 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 2)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(5)
Cena:
(5)
Użytkowanie:
(5)

Średnia ocena:

5Żyłka Robinson Van Den Eynde - opinie i komentarze

Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Kurcze kolego, używasz żyłki tylko do przyponów, nie jako głównej, Tak więc nie ma styczności z przelotkami i kręciołem. Cała opinia o żyłce oprócz tego że dostałeś i danych producenta czy cenie, ogranicza się do jednego zdania "Podsumowując, z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu" A innemu za opinię z testowania przez kilka lat stawiasz 1. To faktycznie tester i krytyk pełną parą... (2015-03-07 19:58)

skomentuj ten artykuł