Na rybach: mogę juź spływać - Staw Pogoria l #20614

Staw Pogoria l | 2017-05-30 | Wędkarstwo spinningowe

mogę juź spływać - Staw Pogoria l #20614


mogę juź spływać 

 

20614 - Opinie i komentarze użytkowników (12)

JarekSzJarekSz
no nieźle na jakiej głębokości leszcze łowiłes (2017-05-30 08:23:)
j23janekj23janek
piękne (2017-05-30 09:58:)
smerf69smerf69
witaj co Ty kolego robisz z tymi rybami codziennie tyle ryb lapiesz mrozisz czy sprzedajesz bo nie wierzę że masz taki apetyt :-) pozdrawiam i połamania :-) (2017-05-30 11:19:)
AskanAskan
JarekSz, łowię na gł.ok 4m,necę tam już około 3-ech tygodni i niedaleko płycizn gdzie się trą.Dzisiaj jeden był jeszcze z ikrą a reszta pusta.Wiem że trą się na dwie tury więc to ten póżniejszy.Smerf69,czemu cię boli głowa,ja się ciebie nie pytam ile ryb łapiesz i co znimi robisz bo MNIE TO NIE pa eminencjo (2017-05-30 12:43:)
hudzikhudzik
Panie "Askan" nie ujmując panu umiejętności wędkarskich i wiedzy o zbiorniku "Pg1" z przykrością stwierdzam , po pana opisach "mogę już spływać" i załączona fotka ,że dla Pana nie liczy się pasja wędkarstwa ,spędzenie czasu nad wodą i relax, a zwykłe zrobienie normy i pokazanie wszystkim ile to ryb jest w stanie zmieścić w domu,lub po sąsiadach jeden wędkarz.Nie mam zamiaru się wybielać,też od czasu do czasu zabieram rybę ,jest regulamin i nikomu nic do tego,ale po większości starszych wędkarzy widać nad wodą zwykłą pazerność : bo paliwo musi się zwrócić, bo zanęta droga,po co mam łapać jak nie można zabierać.Nie przemawia prze ze mnie zawiść ,zazdrość ,masz pan czas miejsce w lodówce, wolne półki w piwnicy łap pan.Jeżeli jednak kiedykolwiek mi chęć łapania ryb dla zwykłego robienia normy w kilka godzin przysłoni prawdziwą pasje wędkarstwa, to zaprzestane uprawiania tego pasjonującego SPORTU. (2017-05-30 12:58:)
AskanAskan
hudzik,jeżeli masz przestać wędkować to zrób to teraz.Ja spływam wtedy kiedy chcę a co robię z rybą to moja sprawa.Pa ślamazaro (2017-05-30 15:38:)
malanciamalancia
Efekty piękne. Ryby też. Szkoda. (2017-05-30 18:27:)
dejmiandejmian
przykro się robi jak sie na to patrzy (2017-05-30 18:36:)
SephirotSephirot
Drak słów.... bys to chociaz dla siebie zostawił a nie sie tym dzielisz na forum ... 0 pasi tylko dla miesa brak słów (2017-05-30 23:24:)
CzarnkĂłwFishingCzarnkĂłwFishing
askan nie m vi ułożyć ale taki piernik jak ty może tylko się modlić aby nie spotkać takiego jak ja lub gorszego podczas wędkowania. Nie jesteś godzien nawet trzymać wędki w ręku. zobacz ile ludzi ci Ibiza za te twoje wyjątkowo owocne łowy mam nadzieje ze używasz wędki. ..a nie prądu. A najbardziej mi żal ze taki stary a głupi jesteś. Może faktycznie się kiedyś oscia udlawisz. (2017-05-31 00:19:)
ghenghen
Askan... obserwuję Twoje wpisy od dłuższego czasu. Za każdym razem towarzyszy temu tylko niesmak. Dlaczego nie podziw, a może nawet zazdrość? Przecież łowisz sporo ryb, można by Ciebie uznać za wyśmienitego wędkarza. Ale tutaj trzeba by się zastanowić nad samą definicją słowa wędkarz, nad cechami składającymi się w całość, która nim jest. Każdy może mieć odrębne zdanie, więc powiem Ci, jakie cechy i zachowanie kreuje wędkarza w moim mniemaniu. Wędkarz to człowiek wrażliwy na piękno przyrody, świadomy jej praw i żyjący w zgodzie z nimi. Pasja w połączeniu z odwiecznym instynktem łowieckim oraz żyłką współzawodnictwa jest sensem jego pobytu nad wodą. Dla niektórych jest sposobem na życie, dla innych resetem od codzienności. Ale nade wszystko, wędkarstwo jest jak wspomniał wcześniej kolega, sportem. Specyficznym, ale jednak. Patrząc na Twoje wpisy, oglądając zdjęcia ile ryb zabierasz, jak je traktujesz, oraz na ich wielkość zastanawiam się, do kogo lub czego można porównać Twoją osobę i Twoje zachowanie. Wędkarzem nie jesteś - to na pewno. Kormoranem...? Też nie, w końcu jak żarłoczny by nie był poluje, aby zapchać kichę. Ty nie jesteś w stanie tego wszystkiego zjeść. Stonka? Nie. Sęp? No może trochę, żywi się padliną, a nie uwierzę, że ryby traktowane w sposób przez Ciebie okazany przeżywają do humanitarnej śmierci. Ale tak naprawdę do końca, nawet zwierzęta zabijają tyle, ile potrafią zjeść, żeby przeżyć. Na pewno jesteś szkodnikiem. Do tego bezmyślnym szkodnikiem, bo nie ma sensownego wytłumaczenia na Twoje działania. Wydaje mi się również, iż mimo dojrzałego wieku jesteś mocno zakompleksiony, potrzebujesz poklepywania po ramieniu i wpisów w stylu "Nooo, Askan, świetny połów, super łowisz, dobry z Ciebie (!) wędkarz." Nie znajduję innego wytłumaczenia na taką ilość wpisów znad wody. Ciekawe, co robisz częściej nad wodą, patrzysz na spławik, czy na wyświetlacz telefonu...? Reasumując, całe szczęście, że tacy jak Ty to jednostki. Strach pomyśleć, co byłoby, gdyby było więcej Askanów. Jesteś kolejnym dowodem na to, że wiek nie zawsze idzie w parze z mądrością życiową. Nie pozdrawiam. (2017-05-31 07:47:)
CzarnkĂłwFishingCzarnkĂłwFishing
Bardzo ładna wypowiedź czekam na kolejne reposty dla askana (2017-05-31 11:20:)

skomentuj ten wpis