Na rybach: Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z ło… #42609

Akwen bez nazwy | 2021-05-16 | Wędkarstwo spinningowe

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z ło… #42609


Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z łowiemien na żywca w rapr w okręgu gdańsk. W rapr nie ma o tym zmiance jednak poruszając temat w towarzystwie spotkałem się z opinią że jest ona zakazana i że nawet ktoś łowił i dostał sprawę w sądzie. Łowię w jeziorze przepływowym dzierżawionego przez spółkę rybacką i w pozwoleniu na 2 wędki zwykłe z brzegu nie ma o tym zmianki. Z góry dziękuję za odpowiedź. PS. Wiem że to powinno być w poradach, ale nie chce mi się to tam wyświetlić :-) 

 

42609 - Opinie i komentarze użytkowników (2)

arasshaterarasshater
Jestem w okręgu PZW Gdańsk i nie słyszałem o zakazie łowienia na żywca. Co prawda ani ja, ani moi najbliżsi koledzy wędkarze nie preferujemy tej metody, ale często spotykałem nad wodą wędkarzy, którzy ewidentnie używali żywca i jakoś się z tym faktem nie kryli. Sprawdzę, popytam, bo mnie teraz zaciekawiłeś, i dam znać. Pozdrawiam. (2021-05-16 21:31:)
hakonhakon
jesli dobrze zrozumialem to lowisz na lowusku dzierzawionym przez jakas firme wiec rarp nie ma tu zadnego znaczenia tylko regulamin dzierzawcy wody. pozdro (2021-05-18 16:01:)

skomentuj ten wpis