AGROTURYSTYKA NAD WARTĄ

AGROTURYSTYKA NAD WARTĄ (Skwierzyna)  - wedkuje.pl
AGROTURYSTYKA NAD WARTĄ (Skwierzyna) - wedkuje.pl

Agroturystyka nad Wartą, czyli najlepsze noclegi w Puszczy Noteckiej: okolica Skwierzyna - Międzychód. Tu gdzie Wielkopolska i woj. Lubuskie graniczą ze sobą (90km od Poznania i 45 km od Gorzowa Wielkopolskiego) oferujemy pokoje o wysokim standardzie. Rzeka Warta przepływa przez działkę agroturystyki.

Agroturystyka nad Wartą, czyli piękne gospodarstwo agroturystyczne w jeszcze piękniejszej okolicy. Z góry Puszcza Notecka, z dołu rzeka Warta, z prawej padoki i konie, a z lewej dzicz kudłata. Cisza i spokój, które zakłóca tylko śpiew ptaków i muczenie przechadzających się po drugiej stronie rzeki krów.

Agroturystyka nad Wartą, czyli raj dla wszystkich, którzy kochają wędkowanie, grzybobranie, spływy kajakowe, piękną polską przyrodę. Nad Wartą to także idealne miejsce na wycieczki piesze i rowerowe po polach, łąkach i lasach Ziemi Lubuskiej i Wielkopolski.

Agroturystyka nad Wartą to także koniec, końców miejsce na wakacje agroturystyczne dla tych wszystkich, którzy szukają ciszy i świętego spokoju.

W odróżnieniu od grzybów o wędkarstwie i rybach nie wiemy zbyt dużo. Jednak kilku wędkarzy, którzy przyjechali na wędkowanie do naszej agroturystyki nad Wartą powiedziało nam co niecoś.

I z tego co mówili to nasza agroturystyka to naprawdę świetne miejsce na wędkowanie na rzece. Jedno z lepszych jakie Wielkopolska i Lubuskie ma do zaoferowania. Powodów dla których warto przyjechać do nas na ryby, jest co najmniej kilka.

Po pierwsze nasze kwatery leżą nad samą rzeką Wartą. Dzięki temu, aby oddać się wędkarstwu nie muszą Państwo nosić wędek nie wiadomo jak daleko. Wystarczy tylko zejść po skarpie, aby usiąść nad rzeką i zarzucić wędkę. A z tego co mówili jest to nie lada luksus, ponieważ sprzęt wędkarski do najlżejszych nie należy.

Nasza agroturystyka graniczy z rzeką Wartą, więc dostęp do łowiska mają Państwo gwarantowany. Nic więcej dodawać chyba nie trzeba...

Po trzecie, noclegi które Państwu oferujemy są oddalone od innych zabudowań. A dzięki temu podczas wczasów wędkarskich znajdą Państwo prawdziwy spokój. Nawet jeżeli przyjechałoby 5 amatorów wędki, to ponieważ rzeka jest długa, a w dół rzeki następnej chaty ani widu, ani słychu to znajdzie się miejsce by każdy sobie usiadł sam w oddaleniu od innych. I jakby nie było wędkarze, którzy nas odwiedzili bardzo to sobie chwalili. Tym bardziej zapraszamy na ryby w okresie od kwietnia do listopada. Pogoda z reguły ładna, a ludzi poza lipcem z reguły jeszcze brak.

No i najważniejsze pytanie. Czy biorą? Biorą, a jak. Może nie wychodzi się tu z dziesiątkami ryb jak ze stawów hodowlanych. Jednak zdarzało się nam zjeść nie jedną smaczną rybę złowioną przez klienta. A to znaczy, że biorą. A poza tym wędkarstwo i rzeka to zupełnie lepsza zabawa niż połowy na stawach hodowlanych. Czyż nie jest tak?

Na sam koniec, możemy zwrócić uwagę na taką sprawę, że wybudowaliśmy bardzo sprytną suszarnię do grzybów, opalaną drewnem. My się nie znamy. Ale być może przydałaby się do uwędzenia ryb?

Zapraszamy
www.nadwarta.com


AGROTURYSTYKA NAD WARTĄ - kontakt:

Województwo: Lubuskie Powiat: Międzyrzecz
Miasto: Skwierzyna Kod pocztowy: 66-440
Ulica: Nowy Dwór 2
Telefon: (+48) 505 360 623 Fax:
Adres e-mail: agroturystyka@nadwarta.com Adres www:

Informacje dodatkowe:

Sezon:
Liczba pokoi: b.d Liczba łóżek: b.d.
Standard:
Cennik:
Dojazd:
Zniżki dla wędkarzy: NIE Najbliższe łowisko: b.d.
Ilość łódek do wynajęcia: Cena za wynajęcie łódki: b.d.
Inne udogodnienia:

Lokalizacja na mapie:

Pozostałe zdjęcia:


Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten wpis