Agroturystyka w Kieleckim

Agroturystyka w Kieleckim (Chmielnik)  - wedkuje.pl
Agroturystyka w Kieleckim (Chmielnik) - wedkuje.pl

Śladków Mały, to tu wystarczy zboczyć niepełne 2 km z przelotowej trasy Kielce - Tarnów, około 12 km od Buska Zdroju, aby znaleźć się w pięknej krainie śródleśnych stawów, w których króluje karp i sandacz. W oazie zieleni i spokoju znajduje się "A. i R. GAWLIK" - atrakcyjne gospodarstwo agroturystyczne, otoczone pięknymi zagajnikami leśnymi, bogatymi w jagody i grzyby.

Wyjątkowy urok krajobrazu, bogactwo przyrody, ryby, relaks, kojąca cisza, są przedmiotem zainteresowania turystów z różnych stron Kraju a ostatnio również z zagranicy. Do dyspozycji 40 miejsc w elegancko urządzonych pokojach 2, 3 i 1-osobowych. Stawy rybne zajmują obszar ca. 20 hektarów i są udostępniane gościom do wędkowania. Jest tu prawdziwy raj dla wędkarzy karpia.

Hodowla ryb prowadzona jest z zachowaniem najwyższych standardów ekologicznych, a ryba na talerzu w Gospodarstwie "A. i R. GAWLIK" to prawdziwa uczta dla smakoszy.


Agroturystyka w Kieleckim - kontakt:

Województwo: Świętokrzyskie Powiat: Kielecki
Miasto: Chmielnik Kod pocztowy: 26-020
Ulica: Śladków Mały 99
Telefon: 0501553224, 0501748701 Fax:
Adres e-mail: rafal-gawlik@wp.pl Adres www:

Informacje dodatkowe:

Sezon: Cały rok
Liczba pokoi: 15 Liczba łóżek: 30
Standard:
Cennik: pokój z łazienką (3 posiłki) od jednej osoby
80 zł
pokój z łazienkami w korytarzu (3 posiłki) od jednej osoby
75 zł
dzieci do lat 10
40 zł
obiad
20 zł
nocleg pokój z łazienką
35 zł od osoby

nocleg pokój z łazienkami w korytarzu 25 zł
wędkowanie gratis
ryby płatne za kg


korzystanie z kuchni
gratis
łódki, kajaki, rowerki wodne
gratis

*wystawiamy faktury VAT
Dojazd: Śladków Mały znajduje się w województwie świętokrzyskim w gminie Chmielnik, w odległości 12 km od uzdrowiska Busko- Zdrój , 36 km od Kielc i Gór Świętokrzyskich. Nasze gospodarstwo położone jest około 1 km od głównej trasy E-73 Kielce- Tarnów
Zniżki dla wędkarzy: NIE Najbliższe łowisko: b.d.
Ilość łódek do wynajęcia: Cena za wynajęcie łódki: b.d.
Inne udogodnienia: Oferujemy Państwu zakup żywych ryb. Wszystkie ryby pochodzą z naszego gospodarstwa. Woda w naszych stawach posiada pierwszą klasę czystości. Hodowla jest w pełni ekologiczna, ryby karmione są naturalnym pokarmem i są okresowo badane...

Miłośnikom wędkowania oferujemy 20 ha stawów , w których można złowić różne gatunki ryb takie jak: karpie, sandacze, szczupaki, liny, okonie, amury. Nie wymagana karta wędkarska.

Lokalizacja na mapie:


Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten wpis