Boksze

Boksze (Puńsk)  - wedkuje.pl
Boksze (Puńsk) - wedkuje.pl

Na terenie naszej posiadłości znajduje się przestronny murowany dom zbudowany na wzgórzu oraz nowy drewniany domek przeznaczony wyłącznie dla gości. Z przydomowego tarasu rozpościera się widok na spokojne jezioro, lasy i pagórki.

Niezwykła atmosfera sprzyjająca wędkowaniu: cisza, spokój, poczucie intymności i odizolowania, w połączeniu z pięknem krajobrazu powoduje, iż nasi goście wyjeżdżają stąd zrelaksowani i wracają tu, by ponownie odzyskać siły, energię i zapał do codziennej pracy.

Do wypoczynku, pomiędzy wędkowaniem i spacerami, oferujemy 4 pokoje 2-osobowe z łazienkami i TV (każdy z pięknym widokiem) w domu murowanym, przestronny salon z jadalnią oraz taras z kominkiem zewnętrznym i murowanym grillem.

Dla ceniących intymność lub rodzin z dziećmi polecamy drewniany domek. Posiada on dwie bliźniacze części z oddzielnymi wejściami. Komfortowo wyposażone części składają sie z: dwóch 2-osobowych pokoi i łazienki na poddaszu oraz pokoju wypoczynkowego(TV) z aneksem kuchennym na parterze.

Naszym gościom serwujemy przede wszystkim kuchnię myśliwską, ze względu na fakt, iż gospodarz jest zapalonym myśliwym, poświęcającym się z ochotą swojej pasji. Poza tym kuchnia domowa i regionalna nie jest obca podniebieniom wypoczywających u nas. Bazujemy wyłącznie na produktach naturalnych, zdrowych, pochodzących z okolicznych upraw. Od stołu wszyscy wstają najedzeni. Nie wydzielamy porcji: dania serwujemy na półmiskach co pozwala skosztować wszystkiego i w dowolnej ilości.

Poza wędkowaniem z pomostu oraz łodzi dostępnych w gospodarstwie, polecamy również inne formy aktywnego wypoczynku: spacery w niedalekie okolice, wycieczki rowerowe, jednodniowe wycieczki do pobliskich miejscowości (Sejny, Wigry, Puńsk, Krasnogruda, Suwałki) gdzie obejrzeć można wiele ciekawych zabytków, a dla ceniących kontakt z naturą jagodo i grzybobrania.

Dokładamy również wszelkich starań by organizować również atrakcje niedostępne u nas. Pomagamy więc w organizowaniu spływów kajakowych (np. Czarną Hańczą), wycieczek do Wilna, tak autokarowych jak i samchodowych. Posiadamy też informacje na temat odbywających się w naszym regionie imprez kulturalnych i rozrywkowych.

Poza stałą ofertą agroturystyczną ogranizujemy również imprezy okolicznościowe (również na wolnym powietrzu do 50 osób) oraz małe konferencje (do 20 miejsc noclegowych). W sezonie zimowym polecamy spędzenie Świąt Bożegonarodzenia oraz Sylwestra z dala od miejskiego zgiełku. Urozmaicamy ten czas kuligami za dnia i nocą z pochodniami, wielkim ogniskiem z pieczeniem dzika oraz pokazami sztucznych ogni


Boksze - kontakt:

Województwo: Podlaskie Powiat: Sejneński
Miasto: Puńsk Kod pocztowy: 16-515
Ulica: Boksze OSada 10A
Telefon: 605888455 605888409 601888148 Fax:
Adres e-mail: falko@falko-ryby.eu Adres www:

Informacje dodatkowe:

Czy można dokonywać opłaty za wędkowanie? TAK
Pokój 2-osobowy - 100zł/doba
Domek 4 osobowy - 200zł/doba
Obiado-kolacja - 30zł/os
Łódka - 15zł/doba
Wędkowanie
1 dzień - 35zł
1 tydzień - 180 zł
2 tygodnie - 270 zł
1 rok - 650 zł
Sezon: Pensjonat jak i domki są czynne przez cały rok
Liczba pokoi: 4-pensjonat, Liczba łóżek: 8-pensjonat
Standard: Wysoki
Cennik:
Dojazd: Dogodny dojazd drogą Suwałki-Szypliszki-Smolany-Boksze lub Augustów-Sejny-Smolany-Boksze
Zniżki dla wędkarzy: NIE Najbliższe łowisko: b.d.
Ilość łódek do wynajęcia: 9 Cena za wynajęcie łódki: 15PLN
Inne udogodnienia: Na plaży znajduje się duży pomost oraz molo na którym znajdują sie stoły wraz z ławami dla naszych gości. W zadrzewieniach nad jeziorem można rozpalić ognisko gdzie po zmroku można zaczaić się na suma lub wegorza. Można wypłynąć na niedaleką wyspę gdzie znajduje sie pomost z ławeczką.

Atrakcje w pobliżu:
- dworek Miłosza "Mikaszówka", gdzie spędzał wakacje Czesław Miłosz
- Wigierski Park Narodowy (licznie ścieżki dydaktyczne)
- Pokamedulski Zespół Klasztorny z muzeum Papieża Jana Pawła II,
- Muzeum Wigier w Starym Folwarku,
- Rejsy statkiem po Wigrach. (Statek, którym pływał Jan Paweł II),
- Kanał Augustowski i Puszcza Augustowska,
- Bazylika Mniejsza pw. Nawiedzenia NMP w Sejnach w stylu "baroku wileńskiego",
- Klasztor podominikański w Sejnach,
- Synagoga z lat 1860-70 w Sejnach (koncerty muzyki klezmerskiej),
- Spływy kajakowe Czarną Hańczą,
- Liczne szlaki turysyczne piesze i rowerowe
- Jednodniowe wycieczki autokarowe do Wilna i Trok,
- Skansen kultury litewskiej w Puńsku, skansen dawnej wsi w Zelwie,
- Sanktuarium Maryjne w Studzienicznej,
- Suwalski Park Krajobrazowy: Góra Zamkowa, Cisowa, Głazowiska, jezioro Hańcza, Stańczyki.

Lokalizacja na mapie:

Pozostałe zdjęcia:


Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten wpis