Domki letniskowe - pomost i łódka z silnikiem gratis

Domki letniskowe - pomost i łódka z silnikiem gratis (Lipczynek)  - wedkuje.pl
Domki letniskowe - pomost i łódka z silnikiem gratis (Lipczynek) - wedkuje.pl

Każdy z domków posiada własny, indywidualny pomost i łódkę z silnikiem w cenie wynajmu domku, bez dodatkowych opłat!

Zapraszamy na naszą stronę: www.lipczynek.pl


Domki letniskowe - pomost i łódka z silnikiem gratis - kontakt:

Województwo: Pomorskie Powiat: Człuchów
Miasto: Lipczynek Kod pocztowy: 77-320
Ulica:
Telefon: 694 222 232, 793 222 232 Fax:
Adres e-mail: lipczynek@lipczynek.pl Adres www:

Informacje dodatkowe:

Sezon: 20 kwiecień- 30 październik
Liczba pokoi: 3 Liczba łóżek: 5
Standard: wysoki
Cennik: 150-350 zł/doba do 6 osób
Dojazd: http://www.lipczynek.pl/dojazd.html
Zniżki dla wędkarzy: TAK Najbliższe łowisko: b.d.
Ilość łódek do wynajęcia: 10 Cena za wynajęcie łódki: b.d.
Inne udogodnienia: Domki letniskowe - pomost i łódka z silnikiem gratis
Mamy do zaoferowania drewniane dwupoziomowe domki letniskowe typu "BRDA" z dużymi oświetlonymi i w części zadaszonymi tarasami. Położone są w pięknym lesie sosnowym (rezerwat przyrody - strefa ciszy) w małej osadzie Lipczynek, 5 km od najbliższej wsi i sklepu.

Usytuowanie nad samym jeziorem (od 10 m do 150 m) "Lipczyno Wielkie" uatrakcyjni wypoczynek rodzinny. Kąpiel w bardzo czystym ekologicznie jeziorze (pierwsza klasa czystości wody) z bardzo łagodnym wejściem do wody sprawi radość naszym najmłodszym gościom.

Jezioro o powierzchni ok. 155 ha (długość ok. 3,0 km, szerokość do 800 m, głębokość do 30m) jest przede wszystkim atrakcją dla wędkarzy, ale i nie tylko. Wokół rozciągają się liczne rezerwaty, malowniczo położone jeziorka, ostoje zwierzyny i ptactwa. Cisza, piękno krajobrazu i czysta woda pięknego jeziora do dodatkowe atuty naszej oferty.

W odległości od 50m do 100m od domków znajdują się dwa niestrzeżone parkingi bezpłatnie udostępnione dla samochodów gości domków. Zapraszamy również ze zwierzętami.


Do dyspozycji naszych gości jest osiem pomostów położonych od 20m do 150m od domków. Są one doskonałym miejscem do połowu ryb lub opalania. Na każdym pomoście znajduje się drewniana ławka.

Przy pomostach przycumowane są duże, bezpieczne łodzie, które są na wyposażeniu każdego domku. Każda z łodzi jest przeznaczone dla 4 osób i posiada certyfikat jakości. Dla bezpieczeństwa osób korzystających z łódek zapewniamy komplet kapoków do każdej łódki.

Na wyposażeniu każdego domku jest silnik elektryczny. Montowany na pawęży posiada regulację kąta nachylenia i wysokości. Wyposażony jest w anodyzowaną kolumnę i elektronicznie kontrolowany napęd. Wszystkie akumulatory, które posiadamy są bezobsługowe, żelowe, o pojemności 100Ah przeznaczone do silników elektrycznych.

Do transportu silnika i akumulatora służą dwukołowe wózki transportowe, które są na wyposażeniu każdego domku. Do ładowania akumulatorów służą w pełni automatyczne ładowarki przystosowane do ładowania akumulatorów żelowych.

Lokalizacja na mapie:

Pozostałe zdjęcia:


Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten wpis