Karczma Stara Kuźnia Gospodarstwo Agroturystyczne

Karczma Stara Kuźnia Gospodarstwo Agroturystyczne (Miłki)  - wedkuje.pl
Karczma Stara Kuźnia Gospodarstwo Agroturystyczne (Miłki) - wedkuje.pl

Gospodarstwo Stara Kuźnia w Przykopie jest gościnne dla każdego, kto lubi wiejską atmosferę domową kuchnię oraz przyjaźni się ze zwierzętami. Położone jest wśród morenowych wzgórz nad piaszczystym, rynnowym jeziorem BUWEŁNO. W pobliżu rozciągają się BAGNA NIETLICKIE królewstwo łosi i ptactwa. W tym krajobrazie można znakomicie wypocząć, plażując i odbywając rowerowe lub konne wycieczki, a także spotkać się z niepowtarzalnym klimatem dawnych Mazur. Legendarny biały koń - dobry duch Starej Kuźni - wciąż czuwa nad pogodną atmosferą tego miejsca. Być może o świcie, spośród mgieł podnoszących się z jeziora , dobiegnie Was jego radosne rżenie...


NASZ DOM
PRZYKOP to dawny majątek ziemski HESSENHOHE należący do rodziny GROSSMANN. Teraz jego gospodarzem jest MARTA WĄSIAKOWSKA. Gości przyjmuje w otoczonym parkiem dworku z początku ubiegłego stulecia, oferując im pokoje dwuosobowe i jeden apartament dwupokojowy - wszystkie wyposażone w łazienki z kabinami prysznicowymi.
Aby zażyć kąpieli w krystalicznie czystym jeziorze Buwełno, trzeba przejść prowadzącą od dworku starą, lipową aleją i zejść skarpą na plażę, należącą do gospodarstwa. Są tu prawdziwe konie i rowery , więc niepotrzebne stalowe rumaki mogą drzemać na parkingu. Wiele romantycznych zakamarków i pyszne widoki zachęcają do spacerów. Życie towarzyskie kwitnie w mrocznej izbie starej kuźni - niekwestionowanym centrum gospodarstwa. A jeśli w cichy, letni wieczór wiatr przywieje kropelkę melancholii, można zadumać się nad życiem na cienistym, cmentarzyku, uśpionym opodal gospodarstwa.


Karczma Stara Kuźnia Gospodarstwo Agroturystyczne - kontakt:

Województwo: Warmińsko-Mazurskie Powiat:
Miasto: Miłki Kod pocztowy: 11-513
Ulica: Przykop 1
Telefon: 087 421 10 86 Fax: 087 421 10 86
Adres e-mail: biuro@starakuznia.com.pl Adres www:

Informacje dodatkowe:

Sezon:
Liczba pokoi: b.d Liczba łóżek: b.d.
Standard:
Cennik:
Dojazd:
Zniżki dla wędkarzy: NIE Najbliższe łowisko: b.d.
Ilość łódek do wynajęcia: Cena za wynajęcie łódki: b.d.
Inne udogodnienia:

Lokalizacja na mapie:

Pozostałe zdjęcia:


Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten wpis