Miejsce na zawody wędkarskie - obozy sportowe - Hotel Star Dadaj

Miejsce na zawody wędkarskie - obozy sportowe - Hotel Star Dadaj (Barczewo)  - wedkuje.pl
Miejsce na zawody wędkarskie - obozy sportowe - Hotel Star Dadaj (Barczewo) - wedkuje.pl

Hotel*** Star-Dadaj usytuowany jest na półwyspie jeziora Dadaj, 30 km od Olsztyna w kierunku Mrągowa, wśród malowniczych lasów. To doskonałe miejsce zarówno do wypoczynku, jak i organizacji zawodów wędkarskich lub indywidualnych pobytów wędkarzy. Jezioro o powierzchni blisko 1000 ha. Licznie występują tu: szczupak, okoń, sandacz, leszcz, płoć i sielawa.

Dysponujemy 250 miejscami hotelowymi w przytulnych pokojach, domkach letniskowych i bungalowach. Na terenie hotelu znajdują się 2 sale restauracyjne, grill i Chata Warmińska. To miejsca w których Szef kuchni serwuje specjały przygotowane z lokalnych produktów.

Nasz hotel posiada basen 25m, halę sportową 800m 2 , saunę, korty tenisowe oraz boiska sportowe co pozwala na organizację różnego rodzaju zawodów i imprez sportowych!

Oferujemy znakomite warunki do organizacji konferencji, zjazdów, szkoleń oraz imprez okolicznościowych. W pełni wyposażone sale konferencyjne, profesjonalne zaplecze gastronomiczne oraz atrakcje towarzyszące konferencjom, zapewnią Państwu niezapomniane wrażenie z pobytu i wypoczynku w naszym Hotelu.

Plaże zachęcają do kąpieli słonecznych, czysta woda do uprawiania sportów wodnych i do wędkarstwa, a lasy do spacerów. Bogata infrastruktura sportowo rekreacyjna na którą składa się basen z sauną i bania ruska nad jeziorem, hala sportowa 800m2, korty tenisowe oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego – zapewnią prawdziwy wypoczynek.Posiadamy również Centrum SPA, którego zespół specjalistów zaprasza do skorzystania z szerokiej gamy zabiegów na twarz i ciało. Kosmetyki wykorzystywane w zabiegach mają markę renomowanej i zaufanej firmy Biodroga.

Poza regularną ofertą nasz hotel na bieżąco przygotowuje dla Państwa pakiety specjalne. Warto poznać ofertę SPA Mazury, gdzie prezentujemy szczegółową listę oferowanych zabiegów odnowy biologicznej. Równie atrakcyjna jest oferta sportowa (nasz hotel posiada bogatą infrastrukturę sportową, w tym między innymi halę sportową, basen, saunę, korty tenisowe i boiska sportowe).


Miejsce na zawody wędkarskie - obozy sportowe - Hotel Star Dadaj - kontakt:

Województwo: Warmińsko-Mazurskie Powiat: Olsztyński
Miasto: Barczewo Kod pocztowy: 10-010
Ulica: Dadaj, k. Ramsowa na Warmii i Mazurach
Telefon: +48 882 133 968 Fax:
Adres e-mail: hotel@star-dadaj.pl Adres www:

Informacje dodatkowe:

Sezon:
Liczba pokoi: 55 Liczba łóżek: 150
Standard: 3
Cennik:
Dojazd: własny
Zniżki dla wędkarzy: NIE Najbliższe łowisko: b.d.
Ilość łódek do wynajęcia: 10 Cena za wynajęcie łódki: 25PLN
Inne udogodnienia: łodzie wiosłowe, slip, pomosty, domki letniskowe i domki z bala

Lokalizacja na mapie:

Pozostałe zdjęcia:


Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten wpis