Nad Brdą

Nad Brdą (Przechlewo)  - wedkuje.pl
Nad Brdą (Przechlewo) - wedkuje.pl

4 niezależne pomieszczenia 4-osobowe, w tym apartament z kominkiem, położone nad j.Końskie, rz.Brdą,100m od plaży.Każde z pełnym zapleczem kuchennym i sanitarnym, TV, radio, internet, sprzęt pływający (łódki wędkarskie,kajaki,deski surfingowe)-g r a t i s, grile, miejsce zabaw dla dzieci, zniżka dla dzieci. Całoroczne. Cena od 25PLN. Więcej na www.tomek7.republika.pl tel.0606901841

Pokoje gościnne (całoroczne) znajdujące się w pobliżu Przechlewa, nad rzeką Brdą jedną z najczystszych rzek w Polsce-i jeziorem Końskim. Przechlewo jest miejscowością letniskową położoną na południowym zachodzie województwa pomorskiego, na skraju Borów Tucholskich. Okolica jest wymarzonym miejscem dla wielbicieli natury, spokoju i aktywnego wypoczynku na łonie przyrody.
Korzystając z naturalnych warunków proponuję swoim gościom pomoc w organizacji atrakcyjnych spływów kajakowych szlakiem Brdy. Okoliczne lasy obfitują we wszystkie gatunki grzybów, są jednocześnie doskonałymi terenami dla spacerów oraz wycieczek rowerowych. Duża ilość pobliskich jezior jest rajem dla wędkarzy.


Nad Brdą - kontakt:

Województwo: Pomorskie Powiat: Człuchów
Miasto: Przechlewo Kod pocztowy: 77-320
Ulica: Człuchowska 60/38
Telefon: 606 901 841 Fax:
Adres e-mail: tomek7@poczta.onet.pl Adres www:

Informacje dodatkowe:

Czy można dokonywać opłaty za wędkowanie? TAK
Sezon:
Liczba pokoi: 4 Liczba łóżek: 16
Standard:
Cennik: 25
Dojazd:
Zniżki dla wędkarzy: NIE Najbliższe łowisko: b.d.
Ilość łódek do wynajęcia: 3 Cena za wynajęcie łódki: b.d.
Inne udogodnienia:

Lokalizacja na mapie:


Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten wpis