Rybárska osada

Rybárska osada (Liptovská Sielnica)  - wedkuje.pl
Rybárska osada (Liptovská Sielnica) - wedkuje.pl

Rybarska osada to osada letniskowa umieszczona w sercu przepięknego Liptova na brzegu zapory wodnej Liptovska Mara. W przyjemnym, czystym środowisku możecie delektować się wygodą, zaciszem i odpoczynkiem z możliwością wędkowania. Tu również możecie uprawiać sporty, odpoczywać i bawić się. Znajdziecie tu jaskinie, baseny termalne, zabytki architektury ludowej, a okoliczne pasma górskie gwarantują wspaniałe warunki do turystyki, turystyki rowerowej i zbierania grzybów. Mamy nadzieję, że z bogatej oferty wybierzecie coś dla siebie i do domu zabierzecie piękne wspomnienia.

Zapora wodna Liptovská Mara, rewir nr.:3-5340-1-1 oddalona jest od Rybarskiej osady 100m i oferuje szerokie możliwości uprawiania wędkarstwa. Należy do najlepiej zarybionych i cieszących się największą popularnością łowisk karpi na terenie Słowacji. W akwenie tym występują następujące gatunki ryb: karp- do 28kg, sandacz – do 15kg , okoń – do 2,5kg, szczupak – do 25kg, lin, leszcz, płotka, boleń, pstrąg tęczowy, pstrąg jeziorowy, sum i węgorz. Ryby można łowić z brzegu bądź z łódki. Wędkując z łódki można korzystać również z silnika beznzynowego.

Ryby można łowić w okresie od 01. 06. do 15. 03. Łowienie na spinning i łowienie na żywca możliwe jest w okresie od 15.06 do 31.1. Dozwolone jest łowienie na 2 wędki przy wędkowaniu gruntowym i na spławik a przy łowieniu na spinning i przy poławianiu ryb na sztuczną muszkę można korzystać tylko z jednej wędki. Wędkarz jednego dnia może sobie wziąć maksymalnie 2 szt. karpia, lina, szczupaka, sandacza, suma, bolenia, albo ich kombinację, ewentualnie 4 szt. ryb z rodzaju łososiowatych, łącznie z lipieniem i certą, ale najwięcej 7 kg ryb.


Rybárska osada - kontakt:

Województwo: Powiat:
Miasto: Liptovská Sielnica Kod pocztowy:
Ulica:
Telefon: +421/907/889 800, +421/918/817 079 Fax:
Adres e-mail: zmoray.frantisek@rybarskaosada.sk Adres www:

Informacje dodatkowe:

Czy można dokonywać opłaty za wędkowanie? TAK
Dzienne – 16,50 EUR
Tygodniowe – 70 EUR

Do zezwolenia na wędkowanie niezbędna jest karta wędkarska:
tygodniowa 1,70,- EUR,
miesięczna 3,40,- EUR,
roczna 10,- EUR.

Spredaź karty wedkarstwa i pozwolenia na wedkowanie- Rybárska osada.
Sezon: Cały rok
Liczba pokoi: 22 Liczba łóżek: 48
Standard: wysoki
Cennik: http://rybarskaosada.sk/pl/content/cennik
Dojazd:
Zniżki dla wędkarzy: NIE Najbliższe łowisko: b.d.
Ilość łódek do wynajęcia: 48 Cena za wynajęcie łódki: b.d.
Inne udogodnienia: Możliwość wygodnego slipowania własnej łodzi. Dogodny dojazd na samą przystań. Miejsca do obierania ryb. Duże łodzie (mieści się 3 - 4 ludzi) specjalnie przystosowane dla wędkarzy (2 kotwice z windami na każdej)

Lokalizacja na mapie:

Pozostałe zdjęcia:


Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten wpis